W USA sytuacja zdaje się być opanowana – Insomniac ogłasza event halloweenowy z plejadą gwiazd EDMu

Kiedy w Europie organizatorzy imprez nie wiedzą, co będzie na jesieni, w Stanach Zjednoczonych tej pewności jest więcej.

kalendarz

Amerykańska agencja eventowa Insomniac nie zwalnia tempa. Ostatnio mogliśmy usłyszeć niemało o ich europejskich – a konkretnie rumuńskich – planach. Po ogłoszeniu solowego koncertu Armina van Buuren’a w Bukareszcie i mającego miejsce w tym samym mieście SAGA Festival, przyszedł czas na ponowne skupienie się na swoim rodzimym rynku. To właśnie w Stanach Zjednoczonych pod koniec października odbędzie się Escape Halloween.

Bogaty lineup

Halloweenowa impreza odbędzie się w dniach 29 – 30 października w National Orange Show Event Center w San Bernardino. Będzie to już dziesiąta impreza Insomniac nawiązująca tematyką do Halloween. Do Kalifornii został zaproszona plejada gwiazd, która prezentuje przeróżne style muzyczne. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. A jest w kim wybierać, bo swoje sety zaprezentują między innymi DJ Snake, Eric Prydz, The Chainsmokers, Adam Beyer czy Gryffin. Cały skład, który zagra na dwudniowej imprezie w San Bernardino, można zobaczyć na grafice poniżej.

emuze.me

Europa czeka

Na starym kontynencie organizatorzy imprez wstrzymują się jeszcze z jakimikolwiek decyzjami. O ile część letnich imprez na świeżym powietrzu, w tym w Polsce chociażby Sunrise Festival (ale w innej wersji) czy Heartbeat Festival została potwierdzona, to tych jesiennych jest już naprawdę niewiele. Niepewna sytuacja na rynku eventowym sprawia, że agencje nie wiedzą, czy ogłaszać kolejne wydarzenia, zwłaszcza na obiektach zamkniętych. Najbliższe tygodnie przyniosą nam zapewne kolejne odpowiedzi, tym bardziej że testowe eventy wskazują na niską transmisję wirusa przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie nam dane pisać więcej nie tylko o europejskich imprezach, ale i tych organizowanych jesienią w Polsce.

fot.Six Degrees Creative

ultra

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?