Różne twarze techno na Instytut Festival 2023. Znamy niemal 20 pierwszych artystów!

W dniach 16-18 czerwca w Twierdzy Modlin odbędzie się kolejna edycja Instytut Festival. Za nami dwie transze lineup’owych ogłoszeń.

sb

Tradycji staje się zadość – Instytut Festival zadomowił się w Twierdzy Modlin na dobre. Cykliczne wydarzenie już od ponad 20 lat serwuje wielbicielom elektroniki wyjątkowe bookingi. Impreza kojarzona z brzmieniami techno powoli odsłania pierwsze karty tegorocznej edycji, serwując przy tym różnorodny lineup. Jesteśmy już po dwóch fazach ogłoszeń. Kogo nie zabraknie na jednej z trzech scen na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego?

Nie tylko techno

Tegoroczna edycja Instytutu będzie miała miejsce w dniach 16-18 czerwca. Tegoroczna impreza odbędzie się w formule trzyscenowej. W centrum Twierdzy Modlin, na świeżym powietrzu znajdzie się Open Stage. Panoramie – zlokalizowanej na tarasie widokowym -codziennie towarzyszył będzie wschód słońca, a dla fanów zadaszonych przestrzeni idealnym miejscem będzie Rave Stage. Na ten moment znamy niemal 20 aliasów, które wystąpią na tej przestrzeni. Wśród nich nie zabrakło live actów, ciekawych połączeń w formule b2b, jak i powrotów ulubieńców polskiej publiki..

Oto pełna jak dotąd lista ogłoszeń:

Antigone b2b Truant
Arnaud Rebotini live
Gooral live
Keith Carnal
LASY live
Narciss
SHDW & Obscure Shape
Stanislav Tolkachev
Deaf Can Dance
Dr. Rubinstein
kEczuP
KLANGPHONICS live
Michal Zietara
Partiboi69
Paula Temple
Stef Mendesidis live
TAAHLIAH

Karnety już w sprzedaży

Jak wszędzie, tak i tutaj panuje zasada – im wcześniej, tym taniej. Aktualnie w sprzedaży dostępne są dwudniowe wejściówki w cenie 319 zł (druga pula). Bilety można zakupić na platformie Biletomat.


foto: Krystian Pakieła

sb

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?