Kolejny DJ uprzedził organizatorów. James Hype wystąpi na Sunrise Festival 2020?

Brytyjski mistrz konsolety opublikował rozpiskę występów na najbliższe miesiące. Wynika z niej, że twórca “More Than Friends” wystąpi w Podczelu.

kalendarz

Do Sunrise Festival jeszcze daleko, ale już zdążyliśmy poznać pierwszych artystów, którzy wystąpią w dniach 24-26 lipca na lotnisku w Podczelu. Wśród gwiazd, które wystąpią nad polskim morzem są chociażby Carl Cox, David Guetta czy Marshmello. Wszystkich oficjalnie ogłoszonych dotychczas artystów możecie sprawdzić tutaj. Tymczasem niektórzy – podobnie jak w poprzednim roku – ani myślą czekać z oznajmieniem swojej wizyty w Polsce.

Najpierw Andrew, teraz James

Tym razem swoje plany ogłosił James Hype. Brytyjczyk znany w szczególności ze swoich nieprzeciętnych DJskich skillsów opublikował na swoim Instagramie rozkład najbliższych występów. Wśród licznych miejsc widnieje Kołobrzeg i Sunrise Festival – twórca “More Than Friends” miałby wystąpić w piątek 24 lipca, czyli podczas pierwszego dnia imprezy.

kalendarz

To nie pierwszy raz, kiedy artyści podają miejsca swoich występów przed ich oficjalnym ogłoszeniem przez promotorów. Kilka dni temu Andrew Rayel ogłosił na portalu BandsInTown, że zagra na Sunrise Festival. Oczywiście informacja została już stamtąd usunięta i najpewniej podobnie będzie tak samo w przypadku James’a.

ultra

Kolejne ogłoszenia wkrótce

Na oficjalne potwierdzenie występu Anglika musimy jeszcze poczekać. Być może będzie znajdzie się on w kolejnej fazie lineupu Sunrise Festival, lecz wpis na Insta Story nie oznacza, że James na 100 procent wystąpi w Podczelu. Byliśmy już przecież świadkami sytuacji, kiedy to artyści, którzy pośpieszyli się z ogłoszeniem, ostatecznie jednak na festiwalu nie wystąpili. Jak będzie tym razem? Przekonamy się wkrótce.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?