kontakt

Tegoroczna sytuacja związana z pandemią nadal nie pozwoliła, by wiele festiwali odbyło się w regularnej formie. Jednak organizatorzy nie chcą zostawić wygłodniałych fanów muzyki bez tego, co kochają. Jedną z imprez, które odbędą się w tym roku w odmiennej formie, jest Sunrise Festival. Agencja MDT postawiła na zupełnie nowe, dwudniowe wydarzenie o nazwie The Other Side of The Sun. Sprzedaż biletów trwa w najlepsze, o czym informowaliśmy w tym artykule. Został też ogłoszony lineup imprezy, który do dziś jawił się jako pełny. Mówimy o tym w czasie przeszłym – okazało się bowiem, że włodarze eventu mają jeszcze asa w rękawie, którym jest James Hype.

James Hype w końcu w Polsce

Występ Brytyjczyka na The Other Side Of The Sun jest niemałym zaskoczeniem. Po dotychczasowych komunikatach organizatora trudno było się domyśleć, że możemy się spodziewać kolejnych ogłoszeń. Zaskoczenie jest tym większe, że James Hype jest jednym z czołowych aliasów w lineup’ie kołobrzeskiego eventu. Nie powinno to dziwić – wszak jego produkcje co jakiś czas podbijają rodzime rozgłośnie radiowe, zaś DJskie skille pozwoliły na to, że o James’ie usłyszał cały świat EDMu.

Co ciekawe – pierwsze przesłanki o występie artysty w Kołobrzegu pojawiły się już w zeszłym roku. To właśnie wtedy James na swoim Instagramie udostępnił grafikę związaną ze swoją trasą koncertową, na której widniała data występu na Sunrise Festival 2020. Niestety, ze względów wiadomych edycja ta nie doszła do skutku. Więcej o tej “wpadce” możecie przeczytać tutaj.

Tak wygląda lineup

Tym samym lineup imprezy (który raczej już nie ulegnie zmianie) wygląda następująco:

PIĄTEK (23 lipca)
Bartes
Dirty Rush & Gregor Es
DJ Kris
DJ Kuba & Neitan
Emdi
James Hype
Jay Hardway
Julian Jordan
Konrad S
La Fuente
Matys
neeVald
Paul D

SOBOTA (24 lipca)
Dave Metzo
Gromee
Hannes Bieger
Jochen Miller
Keanu Silva
Matador
Mave
Melo.Kids
Milkwish
Sikdope
Weikum
Xenia

kontakt