Z cyklu “Jason Derulo rujnuje utwory innych”: hit twórców “Love Tonight” w nowej wersji

“Won’t Forget You” – singiel duetu Shouse – doczekał się nowej wersji, w której pojawił się wokalista Jason Derulo.

pdc

Duet Shouse miał niebagatelny wpływ na playlisty wielu DJów i producentów w ostatnich latach. Wystarczył do tego w zasadzie tylko jeden kawałek, konkretnie “Love Tonight“. Wydany pierwotnie w 2021 roku house’owy numer w czasach pandemii zyskał drugie życie, stając się jednym z najbardziej nośnych festiwalowych motywów ostatnich sezonów.

Kawałek doczekał się remiksów od takich tuzów sceny, jak David Guetta czy Robin Schulz. Obydwie interpretacje mogliśmy swego czasu słyszeć w dziennych rotacjach polskich radiostacji, co jeszcze bardziej świadczy o sukcesie.

W ubiegłym roku panowie postanowili pójść za ciosem, wydając followup do swojego największego jak dotąd przeboju. “Won’t Forget You” także było grywane w klubach i na festiwalach, a na dodatek było swego czasu najchętniej granym utworem w naszych stacjach radiowych. Mimo to, kawałkowi Australijczyków daleko było do powtórki z sukcesu pierwowzoru. I tego stanu rzeczy raczej nie zmieni to, co z tym utworem zrobił… Jason Derulo.

On to chyba lubi

Znany popowy wokalista ma w swojej dyskografii sporo nawiązań do twórczości innych. Po przykłady nie trzeba zresztą daleko sięgać – zacznijmy od pierwszego dużego przeboju Amerykanina. “Whatcha Say” z 2009 roku posiada bowiem refren zaczerpnięty z wydanego 4 lata wstecz “Hide and Seek” wokalistki o pseudonimie Imogen Heap.

Ten przykład to jeszcze nic – w trakcie swojej kariery Derulo beszcześcił odświeżał nawet takie propozycje, jak Toto “Africa”…

…czy “Time To Say Goodbye” duetu Andrea Bocelli i Sarah Brightman.

Świat przypomniał sobie o wokaliście w 2020 roku, za sprawą utworu “Savage Love“. Z tego wydania wynikła nawet mała afera – instrumental pochodził od nowozelandzkiego producenta znanego jako Jawsh 685 i został użyty w wersji Derulo bez zgody autora. Ostatecznie panowie się dogadali, utwór stał się wielkim hitem (także za sprawą TikToka), a swój remix wydała nawet k-popowa formacja BTS.

Shouse i Jason Derulo

I tu dochodzimy do początku listopada 2022, czyli momentu, w którym ukazała się nowa wersja “Won’t Forget You” od Shouse… z Derulo na wokalu. Opinię na temat kawałka zatytułowanego “Never Let You Go” zostawiamy oczywiście Wam – możecie go odsłuchać poniżej.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?