ghostproductions.pl

Dr. Anthony Fauci to znany i renomowany ekspert medycyny. W swojej karierze aż sześciokrotnie był doradcą prezydenta Stanów Zjednoczonych, a przyszły prezydent USA Joe Biden już zapowiedział go na stanowisko Chief Medical Advisor. To Fauci jako pierwszy alarmował i namawiał do poważnego traktowania pandemii COVID-19.

Podczas konferencji Association of Performing Arts Professionals zapowiedział, że powrót koncertów i wydarzeń masowych jest możliwy już tej jesieni. Wszystko to pod warunkiem realizacji programu szczepień w USA bez opóźnień i przesunięć. Wymagany jest poziom zaszczepienia 70-85% populacji kraju.

Trudno powiedzieć, czy możemy już optymistycznie patrzeć w przyszłość. Szczepienia w poszczególnych kontynentach czy krajach postępują w indywidualnym, zróżnicowanym tempie. Nie wiemy, jak szybko uda się ta sztuka obywatelom Europy, czy konkretnie Polski na tle innych regionów świata.

https://www.youtube.com/watch?v=6oJ8OpNzK3U

Opinie doktora pokrywają się z tym, co było przewidywane już na wiosnę ubiegłego roku. Jednakże są one nieco bardziej pesymistyczne względem tego, co przewidywała ubiegłego lata agencja koncertowa LiveNation.

Tymczasem największe pełne nadziei imprezy ogłaszają swoje lineupy na sezon wiosenno-letni 2021. Pod wielkim znakiem zapytania stoi ich odbycie się, tym bardziej przy optymistycznym scenariuszu dr. Fauciego zapowiadającym powrót dopiero na jesień.

ghostproductions.pl