Kolejne trzy gwiazdy muzyki trance dołączyły do lineup’u Euforia Festival 2022

W pierwszym rzucie lineup Euforia Festival 2022 zasilili Cosmic Gate oraz David Rust. Teraz dołączyły trzy kolejne nazwiska.

2sher

Fani muzyki trance są w naszym kraju rozpieszczani. Ledwo co można było bawić się podczas ASOT 1000 Poland (naszą relację możecie przeczytać tutaj) to już za niespełna miesiąc w gliwickiej Arenie dobędzie się Back To Life Festival. Lato również zapowiada się obiecująco – w lipcu po raz kolejny odbędzie się Euforia Festival. Podczas tegorocznej edycji wystąpią między innymi David Rust i Cosmic Gate, ale nie tylko. W ostatnim czasie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zaprezentują się na plaży w Boszkowie.

Stały bywalec

Do wcześniej ogłoszonych gwiazd dołączają kolejne. Wśród nich znajduje się Richard Durand, który jest ostatnio w naszym kraju częstym bywalcem.

emuze.me

Do Holendra dołączają artyści, którzy w ubiegłym roku mieli okazję wystąpić na plaży w Boszkowie w 2021 roku. Pierwszym z nich jest dobrze znany z imprez spod szyldu Euforia niemiecki DJ i producent Neelix.

Do lineupu doszedł również kolejny holenderski artysta. Jest nim Sander van Doorn, który tym razem nie zagra klasycznego seta, a wystąpi jako Purple Haze.

ultra

Tym samym na ten moment skład artystów Euforia Festival 2022 wygląda następująco:

Cosmic Gate
David Rust

Neelix
Richard Durand
Sander van Doorn pres. Purple Haze

Kolejne nazwiska mamy poznać już wkrótce.

kalendarz

Bilety już w sprzedaży

Euforia Festival 2022 odbędzie się 2 lipca na plaży w Boszkowie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne – w cenie 134 złotych możecie je nabyć pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Euforia Festival 2022.

foto: Włodarczyk Photography

emuze.me

emuze.me

ultra

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?