DJ Kris po raz pierwszy od 15 lat z nowym singlem! “Pressure” inauguruje działalność SNRS Label

Ostatni dotychczas singiel DJa Krisa ukazał się w 2006 roku. Po 15 latach przyszedł czas na przełamanie – i to we własnym labelu.

pdc

Ostatnie dni stoją pod znakiem mocnej ofensywy ze strony agencji MDT Production. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy informacje dotyczące tegorocznych imprez będących “zamiennikiem” dla przełożonego na przyszły rok Sunrise Festival. Skoro przy 2022 roku – na początku tego tygodnia zobaczyliśmy pierwsze wizualizacje wyglądu terenu imprezy w kołobrzeskim Podczelu.

To jednak nie koniec – ponieważ od niedzieli prowadzona była na social mediach wydarzenia kampania teaserowa, mająca wprowadzić na rynek wytwórnię muzyczną DJa Krisa. Wtedy jeszcze nie było oficjalnie wiadomo zbyt wiele – ale teraz wiemy już praktycznie wszystko na temat najnowszych ruchów Krzysztofa Bartyzela i spółki.

Label startuje już dziś

Wytwórnia będzie nosić nazwę SNRS Label. Jej oficjalna działalność rozpoczęła się właśnie dziś – a to za sprawą premiery zapowiadanego już wczoraj collabu na linii DJ Kris – HI MOTIVE. Co warte wspomnienia, ten drugi alias pochodzi z Australii i ma na swoim koncie między innymi wydany w Spinnin’ Records utwór z Tomem Budinem.

Propozycja zatytułowana jest “Pressure” i stanowi mieszankę deep house’owego brzmienia a’la CamelPhat z dodatkiem future rave’owego sznytu. Numer ten mogliście usłyszeć już podczas sylwestrowego livestreamu Sunrise Festival.

Na dokładkę management i bookingi

Z labelem jest związana również agencja menadżerska o nazwie SNRS MGMT. Na ten moment pod skrzydłami nowego podmiotu jest pięć postaci:

  • DJ Kris
  • Melo.Kids
  • Emdi
  • Mave
  • Sandra Naum

Dodatkową gałęzią będzie też agencja bookingowa, która – podobnie jak label i management, nie będą zamknięte na młodych, utalentowanych twórców. Świadczy o tym już sama zakładka “Demo Drop” dostępna na stronie SNRS Label. Znajdziemy tam również dość szczegółowy opis tego, jakie podejście ma przyświecać twórcom tej organizacji.

Wiążąc się z danym artystą, chcemy, by poczuł się tutaj jak w domu. Dajemy pełną swobodę twórczą, doradzamy, ale niczego nie narzucamy. Oferujemy nie tylko pomoc w zakresie produkcji, bookingów, promocji i marketingu, ale jesteśmy także po to, aby przygotować całą ścieżkę rozwoju od podstaw. Doskonale rozumiemy artystów, bo sami przechodziliśmy tę drogę od podstaw i możemy wielu osobom oszczędzić popełniania błędów, które sami popełniliśmy. Uważamy, że jeśli ktoś ma talent i potrafi tworzyć ciekawe i oryginalne rzeczy, to należy dać mu szansę.

Jesteśmy ogromnie ciekawi tego, co wyniknie z tych inicjatyw. Będziemy obserwować temat – a tymczasem zachęcamy do sprawdzenia nowego utworu DJa Krisa, który znajdziecie poniżej.


pdc

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?