Kygo odsłania tracklistę nowego albumu. Znamy też datę premiery!

Trzeci studyjny album norweskiego producenta liczy 18 utworów. Kygo zaprosił do współpracy czołowe gwiazdy muzyki rozrywkowej.

kalendarz

Jak już pisaliśmy na naszych łamach w marcu, album Kygo nadchodzi wielkimi krokami. Pierwsze utwory pokazały już, że możemy spodziewać się naprawdę mocnych nazwisk na featuringach – jednak swoją obfitością zaskakuje również tracklista “Golden Hour”.

Liczy ona aż 18 utworów i znajdziemy na niej między innymi kolejny collab Norwega z Sandro Cavazzą. Jak widać, panowie świetnie się dogadują i w pewnym sensie Norweg przejął pałeczkę po swoim idolu – Avicii‘m.

emuze.me

Kolejnym ciekawym aspektem jest obecność formacji OneRepublic. Ich wspólny utwór z pionierem tropical house’u miał już swoją premierę w ostatnich dniach. Przyjemny vibe, podobnie jak przy poprzedniej współpracy przy utworze “Stranger Things“.

Na albumie udzielą się również między innymi: Zak Abel, Whitney Houston, Zara Larsson czy Tyga. Premiera “Golden Hour” przewidziana jest na 29 maja, a więc przyszły piątek.

ultra

Sam Kygo nie kryje swojej ekscytacji “Golden Hour” i, jak sam podkreśla, ciężko pracował aby efekt finalny był jak najlepszy.

Pełną tracklistę trzeciego studyjnego albumu Kygo znajdziecie poniżej.

źródło: Kygo // Instagram

emuze.me

kalendarz

Total
48
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?