kontakt

W ostatnich latach Kygo wyrósł na jedną z czołowych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie, śmiało wchodząc także wśród artystów popowych. W ostatnim czasie pisaliśmy o jego najnowszym singlu (tutaj) oraz remiksie dla Coldplay (tutaj). Działania Kyrre nie zatrzymują się jednak na wydawaniu muzyki – jest on bowiem właścicielem labelu o nazwie Palm Tree Records. Właśnie za jego pośrednictwem wydaje swoje niektóre single, ale nie tylko – w katalogu wytwórnia ta ma tracki takich postaci, jak Sam Feldt oraz Frank Walker.

Kygo ma swój festiwal

Na tym ruchy Norwega oraz jego teamu także się nie kończą – marka Palm Tree jest także obecna na rynku eventowym. Pod koniec wakacji ubiegłego roku w amerykańskim Hamptons w stanie Nowy Jork odbyła się pierwsza edycja Palm Tree Festival. Lineup stanowili między innymi Kygo, Gryffin oraz Zedd.

Z kolei w grudniu w Meksyku miała miejsce kolejna edycja, tym razem z dopiskiem “The Getaway”. Tutaj lineup był jeszcze bardziej okazały – na jego czele byli Kygo, Sam Feldt, Jonas Blue, Sofi Tukker oraz Sam Feldt. Gościem specjalnym był Macklemore.

Palm Tree Festival na koniec wakacji w Chorwacji

Po udanym starcie przyszedł czas na ekspansję do Europy. Nadchodząca edycja Palm Tree Music Festival zaplanowana jest na dni od 27 sierpnia do 1 września i odbędzie się w Chorwacji. Organizatorzy zapowiadają festiwalowy experience jak jeszcze nigdzie dotąd, a także podkreślają pozamuzyczne atrakcje, które zapewnia malownicza lokalizacja.

Team Palm Tree wybiera się na rajską wyspę Pag w Chorwacji na pięć dni imprez przy basenie, sportów wodnych, złocistych plaż i dużych występów. Dołącz do nas w sierpniu na wybrzeżu Adriatyku.

Od złocistych plaż i malowniczego miasteczka Novalja, po całodzienne i nocne imprezy na plaży Zrće, ta nadmorska wyspa oferuje równowagę pomiędzy przygodą, relaksem i rozrywką. Wybieraj spośród starannie wybranych hoteli lub zacumuj tego lata na luksusowym katamaranie w raju.

Imponować może także pierwsza faza lineup’u. Podczas wydarzenia – oprócz Kygo – wystąpią między innymi Claptone, Don Diablo, Felix Jaehn, Jonas Blue, Nora en Pure, Oliver Heldens, Sam Feldt, Secondcity oraz Yotto.

Więcej informacji na temat samego festiwalu oraz biletów znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt