Lucas & Steve wracają do Polski! Future house’owe duo wystąpi w marcu w Warszawie

Holenderska formacja Lucas & Steve po ubiegłorocznym występie na Sunrise Festival powraca do Polski. Zobaczymy ich w marcu w Pradze Centrum.

sunrise

Kiedyś mieliśmy prawo narzekać na brak zagranicznych gwiazd tanecznej elektroniki w polskich klubach. Sytuacja ta uległa jednak dość istotnej zmianie – głównie, jeśli mowa o klimaty house i techno. Nie znaczy to na szczęście, że fani innych nurtów EDMu nie mają czego szukać – wręcz przeciwnie, na co dowód właśnie dostaliśmy.

Za sprawą solidnej porcji ogłoszeń dużych międzynarodowych postaci, warszawska Praga Centrum plasuje się w czołówce eventowych miejscówek w tym sezonie. W ostatnich tygodniach wystąpili tam między innymi brytyjski duet Gorgon City oraz znana z house’owych hitów formacja MEDUZA. Ciekawie prezentuje się także przyszłość – w lutym przy ulicy Szwedzkiej zameldują się między innymi zamaskowany producent Malaa, Joris Voorn oraz Oliver Heldens w projekcie HI-LO. Do tego grona dołącza teraz holenderski duet Lucas & Steve.

kalendarz

Lucas & Steve znów w Polsce

Panowie występowali w naszym kraju nieraz, głównie na festiwalach – Heartbeat Festival w Trzciance oraz Sunrise Festival w Kołobrzegu. Ich ostatni jak dotąd set dla naszej publiczności miał zresztą miejsce w tej drugiej lokalizacji. Rok 2023 przynosi powrót nad Wisłę reprezentującego miasto Maastricht duetu – tym razem właśnie do Pragi Centrum. Twórcy między innymi hitowego collabu z Galantis pt. “Alien” zaprezentują się w stolicy w sobotę 18 marca.

ultra

Lucas & Steve w Warszawie – bilety

Sprzedaż biletów już ruszyła – w cenie od 60 zł znajdziecie je w bileterii Going – pod tym linkiem.

kalendarz

sunrise

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?