Zagraj na Mamry Festival 2022! Ruszył DJ contest z dużą pulą nagród

Aż 5 zwycięzców będzie miało okazję zagrać na Mamry Festival 2022. Ruszył właśnie DJ contest, którego finał zobaczymy w Xoni On Air.

kalendarz

Festiwale wracają do gry – w tym także Mamry Festival. Impreza znana dotychczas jako Beach Party Węgorzewo jakiś czas temu zaprezentowała swoje nowe oblicze, które objawia się w dwóch scenach oraz poszerzeniu dotychczas w pełni EDMowego lineup’u o postaci związane ze sceną rapową. Podczas tych zmian organizatorzy postanowili nie rezygnować z jednej z atrakcji mających miejsce w 2019 roku, którą jest DJ contest. Wręcz przeciwnie – koncept szukania nowych talentów został względem poprzedniej takiej okazji rozwinięty.

Jak zagrać na Mamry Festival?

DJ contest składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich zadaniem uczestników będzie przygotowanie seta DJskiego o długości do 20 minut. Nagranie, opatrzone odpowiednim tytułem i okładką, należy do 28 lutego wrzucić na jeden z portali z muzyką (organizatorzy dopuszczają YouTube, Vimeo, Soundcloud i Mixcloud). Dodatkowo wymagane jest wypełnienie formularza z podstawowymi danymi osobowymi oraz linkiem do seta – znajdziecie go pod tym linkiem.

emuze.me

Spośród zgłoszeń, jury wybierze 10 finalistów, którzy wezmą udział w rundzie drugiej, rozgrywanej podczas audycji w studiu Xoni On Air. Każdy z finalistów będzie miał za zadanie zaprezentować na livestreamie trzydziestominutowy set. Później – konkretnie 10 czerwca – na stronie mamrymusic.pl rozpocznie się głosowanie na najlepszy zdaniem publiczności set. Potrwa ono do 10 lipca.

12 lipca poznamy zwycięzców konkursu – o tym, kto zgarnie nagrody, zdecydują głosy internautów oraz jury w proporcjach 50/50. No właśnie, nagrody – tutaj dostajemy chyba kluczową zmianę względem poprzedniej edycji. Rozdanych zostanie bowiem aż pięć nagród w postaci występów na Mamry Festival 2022.

ultra

Rozkład slotów prezentuje się następująco:

1. miejsce – 60 minutowy set na scenie „Mamry” 30 lipca (sobota)
2. i 3. miejsce – 60 minutowy set na scenie „Święcajty” 30 lipca (sobota)
4. i 5. miejsce 60 minutowy set na scenie „Święcajty” 29 lipca (piątek)

Każdy ze zwycięzców otrzyma także hotel (pokój 2-osobowy na 2 noce 29/30/31 lipca), 2 darmowe karnety na festiwal oraz ryczałtowy zwrot kosztów dojazdu w wysokości 200 zł.

kalendarz

Mamry Festival 2022 w środku lata

Przypomnijmy – Mamry Festival 2022 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 29-30 lipca. Nad jeziorem Mamry wystąpią Skytech, DJ Kuba & Neitan, Matys, Gromee, Fafaq, Tribbs, Kubańczyk, Wac Toja oraz Smolasty. Już wkrótce poznamy kolejnych artystów, którzy zasilą lineup imprezy. Więcej informacji znajdziecie na bieżąco na Shining Beats oraz na mediach społecznościowych festiwalu.

emuze.me

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?