Gwiazdy Mamry Festival 2022 w ogniu pytań rednacza Shining Beats. Rusza seria wywiadów!

W ciągu najbliższych tygodni na naszych social mediach będziecie mogli obejrzeć serię wywiadów z artystami Mamry Festival 2022.

kalendarz

W ciągu najbliższych tygodni na naszych social mediach będziecie mogli obejrzeć serię wywiadów z artystami Mamry Festival 2022. Na pierwszy ogień idą dwaj EDMowi producent oraz jeden raper – a to dopiero początek!


Wbrew pozorom, Shining Beats i Mamry Festival łączy co nieco. Oprócz trwającej już od 2019 roku współpracy, zarówno portal jak i event traktują tegoroczny sezon jako dobry moment na zmiany. I co ciekawe, w obydwóch przypadkach te zmiany są ukierunkowane w podobny sposób. Od jakiegoś czasu na naszych łamach możecie zobaczyć kontent związany nie tylko z taneczną elektroniką – raz na czas prezentujemy wieści ze świata popu i rapu, a także informujemy o niekoniecznie EDMowych festiwalach. Organizatorzy węgorzewskiego eventu robią podobnie – od tegorocznej edycji lineup stanowią nie tylko elektroniczne postaci, ale także te reprezentujące światy popu i rapu.

emuze.me

Czy te ruchy miały wpływ na to, że rusza wspólny projekt portalu i festiwalu? Ciężko powiedzieć – niemniej wniosek jest taki, że nasze drogi spotkały się nie bez powodu. I teraz postanowiliśmy to wykorzystać.

Wywiady z gwiazdami Mamry Festival 2022

W ciągu najbliższych kilku tygodni Patryk Wojtanowicz, nasz redaktor naczelny, przeprowadzi szereg wywiadów z postaciami z lineup’u Mamry Festival 2022. Na razie nie zdradzamy pełnej listy gości, ale już teraz możemy zapowiedzieć tych, którzy pójdą na pierwszy ogień. Naszą serię otworzą EMDI, Wac Toja oraz Fafaq – tak więc otrzymacie dawkę rozmów z postaciami z różnych muzycznych światów.

ultra

Wywiady będą transmitowane na social mediach Shining Beats oraz Mamry Festival. Podczas pierwszej transmisji gościem będzie EMDI – wywiad z nim będziecie mogli zobaczyć już 27 kwietnia o 19:00.

W najbliższych tygodniach sukcesywnie będziemy informować o kolejnych terminach wywiadów, a także o tym, z kim będą one przeprowadzone. Warto więc na bieżąco śledzić nasze konto na Instagramie [KLIK!].

Mamry Festival 2022 w sam środek lata

Seria wywiadów jest częścią kampanii promocyjnej Mamry Festival 2022. Przypomnijmy – wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 lipca w Węgorzewie. Po raz pierwszy w historii imprezy uruchomione zostaną dwie sceny, a także dostępne za darmo dla wszystkich uczestników pole namiotowe. Lineup stanowią Skytech, Smolasty, Viki Gabor, Kubańczyk, Gromee, Bryska, DJ Kuba & Neitan i wielu innych. Więcej informacji o evencie znajdziecie na stronie internetowej mamrymusic.pl.

kalendarz

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Mazury elektronicznie S MUSIC FESTIVAL MAMRY SKYTECH SMOLASTY VIKI GABOR KAEN KUBAŃCZYK GROMEE BRYSKA DJ KUBA & NEITAN WAC TOJA EMDI FAFAQ # MATYS MATT BUKOVSKI MATT5KI # TRIBBS CYPREX# DJ ŁOJO MAX KLIMEK 29-30.07.2022 Bilety dostępne na www.mamrymusic.pl PLAŻA MAMRY WĘGORZEWO kup bilecik eventim eBilet.pl”

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?