kontakt

Już nie raz podkreślaliśmy, że tegoroczne lato będzie jednym ze smutniejszych w historii. To wszystko przez pandemię koronowirusa, który rozprzestrzenił się na całym świecie. W ostatnich dniach pisaliśmy na naszych łamach, że panująca obecnie sytuacja może zacząć powoli ośmielać organizatorów nieodwołanych bądź nieprzełożonych eventów do prac nad tegorocznymi edycjami. Wciąż jest to możliwe, ale w tym gronie z pewnością zabraknie organizatorów Mamry Music Festival 2020.

Walczyli do końca

Jeszcze w marcu organizatorzy imprezy uspokajali i czekali na rozwój sytuacji. Niestety wirus i nałożone obostrzenia spowodowały, że mazurska impreza, podobnie jak wiele innych festiwali, została przeniesiona na przyszły rok.

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo a także na podstawie obowiązującego prawa Mamry Music Festival 2020 odbędzie się w nowym terminie tj. 7 sierpnia 2021 roku.

Mamry Music Festival

Jak twierdzi ekipa eventu, wielu artystów z tegorocznego lineupu pojawi się za rok. Przypomnijmy, że 8 sierpnia na plaży Mamry mieli wystąpić między innymi Gromee, Melo.Kids oraz Dirty Rush & Gregor Es. Co ważne, zakupione na tegoroczny event bilety zachowują ważność na przyszły rok.

Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Inni jeszcze walczą

Mamry Music Festival to kolejna odwołana impreza z tegorocznego kalendarza. Jednak są promotorzy, którzy jeszcze walczą – wśród nich chociażby agencja Follow The Step, która planuje na sierpień kolejne Wisłoujście. Nadal czekamy na decyzje innych organizatorów, w tym osoby stojące za Heartbeat Festival – tutaj plany dotyczą września. Jak ostatecznie sytuacja się rozwinie, przekonamy się wkrótce.

foto: Erzet Arts

kontakt