kontakt

Osób mających nadzieję na wakacje z elektronicznymi imprezami w dobie koronawirusa jeszcze całkiem niedawno było naprawdę niewiele. Na szczęście teraz, dzięki luzowaniu nałożonych wcześniej obostrzeń, nadzieja ta staje się coraz większa. W Polsce od 30 maja są dozwolone zgromadzenia do 150 osób, natomiast w Serbii miejscowy rząd pozwolił na organizację EXIT Festival. Sytuacja staje się coraz bardziej optymistyczna także w innych krajach, a to pozwala także na działania ze strony organizatorów imprez. Agencja Follow The Step poinformowała bowiem o tym, że tegoroczna edycja festiwalu Wisłoujście odbędzie się.

Sierpień w Gdańsku

Wisłoujście to event, na którym występują tylko i wyłącznie polscy artyści. Nie znajdziemy tak jednak komercyjnych brzmień, gdyż na wydarzeniu dominuje muzyka house, tech house oraz techno. Sama nazwa imprezy wzięła się od miejsca, w którym ona się odbywa – a jest nim gdańska Twierdza Wisłoujście. To tam w dniach 21-23 sierpnia odbędzie się już trzecia edycja wydarzenia. Co ważne, będzie mieć ona miejsce w niezmienionej formie.

Szczegóły wkrótce

Mimo iż przedsprzedaż biletów została już zakończona, to jeszcze na miesiąc przed wydarzeniem będzie dostępna jedna pula. Nie znamy jednak więcej szczegółów. Te będą opublikowane w najbliższych dniach, zresztą tak samo jak lineup imprezy. Niemniej jednak informacja o organizacji imprezy zgodnie z planem to dobra wiadomość dla branży rozrywkowej. Ruch agencji Follow The Step (która odpowiedzialna jest między innymi za Fest Festival) może bowiem ośmielić innych promotorów, którzy jeszcze nie odwołali swoich imprez.

kontakt