martin garrix

Martin Garrix otwiera akademię dla młodych producentów

1 grudnia rozpoczęła się rekrutacja do akademii muzycznej, którą Martin Garrix otworzył z myślą o młodych producentach.

reklamuj_sie

Znani producenci i DJe chętnie dzielą się swoją wiedzą. KSHMR za pośrednictwem platformy Dharma oferuje młodym producentom paczki dźwięków, tutoriale i wtyczki. Początkujących muzyków wspiera także wytwórnia Revealed Recordings, która między innymi organizuje masterclassy z udziałem swoich artystów. Teraz uwaga adeptów EDM skupi się z pewnością na świeżo otwartej akademii, której założycielem jest Martin Garrix.

Martin Garrix będzie uczył młodych

Martin Garrix we współpracy z JBL Music Academy zaprosił 40 artystów do swojej akademii, w której początkujący muzycy zdobędą wszystkie umiejętności, które ułatwią im funkcjonowanie w branży. Studenci zgłębią tajniki brandingu, PR oraz miksu i masteringu. Ponadto, dowiedzą się, jak zarządzać swoimi bookingami i dystrybucją utworów oraz jak radzić sobie z prawnymi kruczkami. Sam holenderski producent również zasiądzie w gronie nauczycieli.

Jestem super podekscytowany tą Akademią Muzyczną. W STMPD RCRDS skupiamy się na wschodzących talentach, ale dzięki współpracy z JBL możemy stworzyć platformę dla dużej grupy nowych talentów z całego świata.

Martin Garrix

Zapisy na akademię gwiazdy EDM rozpoczęły się 1 grudnia i potrwają do 27 stycznia 2023 r. Kandydaci do swojego zgłoszenia muszą dołączyć “list motywacyjny w formie wideo” oraz trzy skomponowane przez siebie utwory. Lista przyjętych zostanie ogłoszona w lutym. Natomiast akademia ma ruszyć 28 marca w Amsterdamie.

Miesiąc temu Martin został ogłoszony najpopularniejszym DJem na świecie według rankingu DJ Mag. Z kolei parę dni wcześniej potwierdzone zostały plotki o jego wspólnym numerze z Alesso. Teraz Holender przychodzi do nas z kolejną dużą rzeczą. Nie możemy się doczekać kolejnych kroków gwiazdy EDM.

reklamuj_sie

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?