Collab na linii Martin Garrix – Alesso potwierdzony! Wiemy, w jakim stylu będzie ich numer

Podczas wywiadu na Amsterdam Music Festival potwierdzony został wspólny utwór na linii Martin Garrix – Alesso.

sunrise

Niezależnie od tego, jakie są efekty końcowe, to collaby dużych postaci sceny muzycznej elektryzują fanów. W elektronicznej części branży sytuacje, kiedy czołowe gwiazdy łączą siły, zdarzają się całkiem często. Mimo to, jest jeszcze wiele w tym temacie do odkrycia, czego dowodem jest nadchodzący coraz większymi krokami wspólny utwór na linii Martin Garrix – Alesso.

Martin Garrix i Alesso we wspólnym tracku

Już jakiś czas w sieci pojawiały się przesłanki mówiące o tym, że możemy spodziewać się takiego połączenia sił. Podczas wakacji na Instagramie Martijna pojawiło się zdjęcie jasno wskazujące na to, że Holender i Szwed szykują coś wspólnego.

kalendarz

Z kolei na przełomie sierpnia i września niektórzy spekulowali nawet, że obydwaj stoją za projektem Space Ducks, który jakiś czas temu wystartował nakładem STMPD RCRDS. Okazało się jednak, że panowie nie mają żadnego tajemniczego projektu, a ich wspólny track ukaże się pod ich głównymi aliasami.

kalendarz

Progresywny sztos?

Podczas wywiadu w ramach transmisji live z Amsterdam Music Festival 2022 Garrix potwierdził istnienie collabu z Alesso. Holender powiedział, że wraz ze Szwedem spędzał dużo czasu w swoim domu, ciężko pracując nad nową muzyką. Obecnie kawałek, który ma być osadzony w klimacie progressive house, jest ukończony w 70-80 procentach. Martijn i Alessandro chcą do niego dodać jeszcze wokale.

Takie połączenie sił – a w dodatku w takim a nie innym gatunku – zwiastuje nam jedną z najgłośniejszych premier w EDMowym mainstreamie w ostatnim czasie. Daty premiery wspólnego kawałka Garrixa i Alesso nie znamy, więc nie pozostaje nam nic innego, jak uzbrojenie się w cierpliwość!

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?