kontakt

Martin Garrix w ostatnim czasie bardzo rozpieszcza swoich fanów i przez cały kwiecień dostarcza aż dwie muzyczne premiery tygodniowo. Mało tego – każdy z dotychczas opublikowanych utworów jest owocem współpracy Holendra z innym, utalentowanym graczem EDM. Znamy już brzmienie długo wyczekiwanych kolaboracji z takimi postaciami, jak Zedd, Mesto, Brooks, Matisse & Sadko, DubVision i Vluarr. W ostatnich dniach Martin zaprezentował nam utwory, które stworzył wraz ze swoimi dobrymi przyjaciółmi – Justinem Mylo i Julianem Jordanem.

Z Justinem progresywnie…

“Find You” z Justinem Mylo jest tym, do czego Garrix zdążył nas już przyzwyczaić między innymi w “High On Life”. Holendrzy serwują nam progresywne brzmienie z łagodnym wstępem, opatrzone solidnym wokalem Dewaina Whitemore’a. Każda melodia i każdy akord budzą bardzo pozytywne emocje.

… a z Julianem basowo

Utwór z Julianem Jordanem to kompletnie inna propozycja. W “Funk” mamy do czynienia z potężnym basowym dropem, choć nie brakuje tu i emocjonalnych akordów, z których Martin poniekąd słynie. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów nieco mocniejszego uderzenia. A także dla fanów ich poprzedniego collabu, zatytułowanego “Diamonds”.

Ogień i woda

Dotychczas poznaliśmy 8 z 10 utworów, które Martin Garrix zagrał podczas Lollapalooza Chile 2022, a które wywołały nie lada poruszenie wśród fanów. Pojawiło się wiele plotek dotyczących ewentualnych kolaboracji, które w większości się sprawdziły. Polski fanbase w szczególności czeka na pojawienie się drugiego collabu Garrixa i Blindersa – ten będzie mieć swoją premierę 26 kwietnia.

Dziś już wiemy też, że twórczość, którą od miesiąca prezentuje nam dwudziestoczteroletni Holender, znajdzie się na pierwszym studyjnym albumie, który Martijn wyda pod swoim głównym aliasem już w ten piątek! Składanka zatytułowana “Sentio” zapowiada się bardzo różnorodnie, o czym świadczą chociażby dwa powyższe utwory. Z jednej strony melodie przyprawiające o ciarki, a z drugiej klubowe bangery. To, jak ostatnie poczynania Martina, sprawdzają się na festiwalach, pokazuje set na Ultra Music Festival 2022.

kontakt