W czwartek Martin Garrix wyda pierwszy tegoroczny singiel. Na wokalu kolejny młody talent z Australii

Już w ten czwartek Martin Garrix wyda swój pierwszy tegoroczny singiel. Na wokalu pojawi się pochodzący z Australi Clinton Kane.

sunrise

Dużymi krokami zbliżamy się do marca, a jeden z najbardziej utalentowanych DJów i producentów ostatnich lat – Martin Garrix – wciąż nie wydał w tym roku żadnego singla. Co prawda niedawno miała miejsce premiera akustycznej wersji kawałka “Used To Love” nagranego wspólnie z Deanem Lewsiem, ale nie jest to pełnoprawna nowość, a jedynie nowe wcielenie hitu z ubiegłego roku. Dla wszystkich fanów Holendra, którzy z niecierpliwością wyczekują nowej muzyki, mamy jednak dobre wieści. Już w tym tygodniu ukaże się pierwszy tegoroczny singiel dwudziestotrzylatka.

Nowa produkcja młodego producenta nosi tytuł “Drown” i ukaże się już w ten czwartek o godzinie 14:00. Martijn w poszukiwaniu odpowiedniego wokalu znów zawędrował do Australii, skąd pochodzi Clinton Kane. Dziewiętnastolatek preferuje akustyczne klimaty. Jego kanał na YouTube wypełniony jest utworami, w których jako akompaniament służy mu gitara, na której gra on sam.

kalendarz

Po “Drownnie spodziewamy się więc festiwalowych dźwięków, co może nieco rozczarować fanów imprezowych brzmień od Garrixa. Jednak, jeżeli lubicie Holendra w popowym sosie to jego nadchodzący numer powinien przypaść Wam do gustu.

kalendarz

kalendarz

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?