Martin Garrix ogłosił letnią trasę koncertową. 50 występów, w tym jeden w Polsce!

Młody Holender wydał właśnie album i rusza z nim w trasę. Na liście destynacji “Sentio Tour” jest też Polska.

sb

Tegoroczny sezon oznacza dla praktycznie wszystkich globalnie znanych artystów wielki powrót na koncertową trasę. Niektórzy zapewne zdołali już się odzwyczaić od intensywnego podróżowania, ale trzeba szybko wrócić na obroty – wszak jak zwykle czekają rzesze fanów. Bardzo wiele na ten temat wie Martin Garrix, który od niemal dekady stanowi czołówkę światowego EDMu. Przez ten czas udało mu się zbudować naprawdę konkretną armię fanów, którzy tłumnie pojawiają się na jego koncertach. A tych będzie w te wakacje kilkadziesiąt – co wiemy z opublikowanej właśnie listy.

50 występów w przeciągu wakacji

W sumie Martijn na przestrzeni 3,5 miesiąca zagra 50 koncertów. Tour zatytułowany, podobnie jak jego album, “Sentio“, rozpoczął się w Las Vegas, gdzie dwudziestosześciolatek zawita jeszcze parokrotnie w tym sezonie. Zdecydowana większość dat na trasie to z kolei europejskie destynacje. Nie brakuje wśród nich największych europejskich wydarzeń, takich jak Tomorrowland, Ultra Europe czy Balaton Sound. Kilkukrotnie młody Holender odwiedzi także Ibizę. Natomiast na początku lipca Garrix wystąpi w Polsce – dokładnie pierwszego dnia tego miesiąca zobaczymy go na scenie głównej Open’er Festival.

Poniżej znajdziecie pełną listę miejsc i dat.

Martin ma z czym jeździć po świecie – w kwietniu premierę miała wszak jego debiutancka płyta o tytule “Sentio”. W setach możemy jednak spodziewać się dalszej dawki niewydanych utworów, że o klasykach pokroju “Animals” nie wspomnimy.

sb

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?