Martin Garrix wydaje nową EPkę – a w niej Blinders, Dyro i “Waiting For Tomorrow”!

sunrise

Już w środę rozpoczyna się Amsterdam Dance Event! Przed fanami EDM z całego świata setki mniejszych i większych imprez związanych z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, i nie tylko – ponieważ oprócz DJów i Producentów w lineupach znajdują się chociażby klarneciści, klawiszowcy czy gitarzyści! Bez wątpliwości jest to wyjątkowy czas dla branży EDM i doskonała okazja dla artystów, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Taki pomysł na życie wziął sobie do serca Martin Garrix – dwa lata temu wydając siedmioutworową EPkę pod tytułem “Seven“. Wtedy utwory były ujawniane codziennie, od 15 do 21 października – a więc podczas trwania ADE.

kalendarz

Ponoć nic dwa razy się nie zdarza. Martijn postanowił jednak zaprzeczyć tej tezie – po dwóch latach powraca do użytku model publikacji sporej ilości kawałków przy okazji holenderskiego święta EDM.

kalendarz

Plus EP“, bo tak zwie się tegoroczna publikacja młodego Holendra, zawiera pięć utworów – będą one publikowane w dniach 15-19 października – codziennie po jednym utworze. Jako ciekawostkę warto dodać, iż motyw wykorzystany w nadchodzącej EPce doskonale nawiązuje do identyfikacji wizualnej najpopularniejszego producenta na świecie – plusik towarzyszy mu w logo, ale również na scenie, jako wielki ekran LED znajdujący się tuż za deckami.

sunrise

Czekają na nas dwa solowe utwory – “Access” oraz “Yottabyte“, ten pierwszy zostały użyty jako intro w secie Garrixa podczas tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland! Ten drugi zaś nieoficjalnie podpisywany jest jako znane niegdyś ID “Chinatown”!

Oraz niezwykle wyczekiwany collab z Dyro – “Latency“. Biorąc pod uwagę czas, jaki obaj panowie spędzają razem w studiu i fizyczne efekty tej pracy, tytuł kawałka jest bardzo adekwatny 😉

kalendarz

kalendarz

W poniedziałek emocje wzrosną, a EDMowe serca, szczególnie te polskie, zaczną bić szybciej – największa produkcja polskiego artysty w dziejach muzyki elektronicznej stanie się rzeczywistością! Wyczekiwany od występu na festiwalu Tomorrowland efekt współpracy Holendra z Mateuszem Owsiakiem, znanym wśród entuzjastów klubowej elektroniki jako Blinders ujrzy światło dzienne pod nazwą “Breach (Walk Alone)“!

sunrise

Na sam koniec w piątek istna truskawka na torcie i coś, co było wyczekiwane w zasadzie od lat kilku. W oficjalny release “Waiting For Tomorrow” przestawali wierzyć nawet najbardziej zagorzali fani dwudziestodwulatka, ale jednak – EPka “Plus” przynosi długo oczekiwany utwór, powstały we współpracy z Pierce’em Fultonem i Mike’iem Shinodą – wokalistą Linkin Park i założycielem składu Fort Minor.

Wszystkie utwory z pewnością zostaną ograne i sprawdzone w boju podczas ADE, a Martin ma na to wiele okazji – label STMPD RCRDS otwiera na czas eventu swój pop-up store, do tego organizowana jest labelowa impreza, podczas której wystąpi także Blinders. Nie zapominajmy także o dwóch solowych koncertach Martijna w hali RAI Amsterdam. Z pewnością także inni DJe będą chętnie sięgać po nowe wypusty młodej gwiazdy. Innymi słowy –zapowiada się gorący tydzień nie tylko dla Martjina, ale dla wszystkich fanów elektronicznej muzyki tanecznej!

A wiecie, co z naszej, Shining Beats’owej perspektywy, jest najlepsze? Że będziemy mieli w Amsterdamie swojego wysłannika! Dlatego zaglądajcie na nasz Instagram, gdzie będzie działo się naprawdę dużo!

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=zmHAkJ13iQU

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?