Martin Garrix pokazuje kulisy powstawania albumu “Sentio”. We vlogu gościnnie Blinders!

W ostatnim odcinku The Martin Garrix Show Holender pokazuje proces powstawania jego debiutanckiego albumu “Sentio”.

PDC

W ostatnim czasie Martin Garrix dość często pojawiał się na naszych łamach. Wszystko to za sprawą debiutanckiego albumu “Sentio”, który ukazał się dwa tygodnie temu. Można powiedzieć, że Martin Garrix wydał album w najlepszym możliwym momencie – kiedy każdy z nas po pandemicznej przerwie jest głodny festiwali. Holender zadbał o wysoką jakość materiału, o czym świadczy fakt, że do współpracy nad krążkiem zaprosił topowe postacie EDM między innymi Zedda, Juliana Jordana, Dubvision i Mesto. Dzięki “Sentio” fani mogli też poznać potencjał głosu Shauna Farugi – ostatniego odkrycia, odpowiedzialnego za wokale “Starlight” i “If We’ll Ever Be Remembered”.

Na album składa się 11 utworów, wśród których dominuje progressive house. Niemałym zaskoczeniem dla fanów było to, że to właśnie w tym nurcie powstała “Aurora” – drugi utwór Martina z Blindersem. Przesłuchajmy go jeszcze raz!

emuze.me

Nic dziwnego, że to właśnie temu krążkowi poświęcony jest najnowszy odcinek The Martin Garrix Show. W półgodzinnym dokumencie możemy poznać proces powstawania utworów do “Sentio”. W filmie pojawiają się goście, którzy pomogli Holendrowi przy albumie. Wśród nich są Brooks, Mesto, Shaun Faruga i nasz rodak Blinders.

Z życia światowej sławy DJa

Parę miesięcy temu rozpoczął się piąty sezon The Martin Garrix Show – programu, w którym fani Holendra mogą zajrzeć za kulisy jego działalności. Ostatni odcinek serialu jest wyjątkowy dla samego Garrixa (wszak dotyczy on jego debiutanckiego albumu klubowego) oraz dla fanów, a w szczególności tych z kraju nad Wisłą, gdyż w filmie pojawia się… Blinders! Z półgodzinnego materiału możemy dowiedzieć się także, jak powstawało show, z którym Martin obecnie jeździ po świecie (i odwiedzi wkrótce Open’er Festival).

PDC

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?