kontakt

Pomimo braku festiwali o Martinie Garrixie jest nadal głośno. Producent przez czas pandemii nie próżnował – Martjin wolny czas aktywnie spędzał w studio, co zaowocowało zapowiedzią debiutanckiego albumu. Jednak w tym wszystkim jest haczyk – Holender wyda swojego pierwszego długograja pod innym aliasem. Solidna porcja materiału została stworzona na potrzeby projektu AREA21, który Martin Garrix współtworzy z raperem o pseudonimie Maejor. Duo już zdążyło wydać dwa single promujące nadchodzący album. Teraz przyszedł czas na trzeci utwór. Ale to nie wszystko na dziś od Holendra!

Kosmici atakują z… Mona Lisą

Chwytliwe gwizdanie, charakterystyczna linia bassu. Do tego wszystkiego tekst z Mona Lisą w tle (nie, to nie Monia Lisa z Team XD). To właśnie cechy charakterystyczne najnowszego singla od muzycznych kosmitów. Najnowsza premiera jest trzecim singlem od projektu AREA21, który zapowiada album duetu. Początkowo wydawnictwa mogliśmy się spodziewać na wiosnę, jednak finalnie jego premiera została przesunięta na drugą połowę tego roku. Materiał kosmitów wyjdzie nakładem wytwórni Disneya, o czym pisaliśmy tutaj. Nowości od Garrixa i Maejora możecie posłuchać poniżej.

Muzyczny powrót na festiwale

Prócz działalności w projekcie AREA21 Martjin nadal aktywnie wydaje pod swoim najbardziej rozpoznawalnym aliasem. Artysta szykuje się na powrót imprez, co zwiastował kilka dni temu, a o czym pisaliśmy już w tym artykule.

Garrix zaprezentował właśnie festiwalową wersję utworu, który przygotował z okazji Euro 2020. Fakt zatrudnienia Holendra do stworzenia hymnu Mistrzostw Europy został ogłoszony już w 2019 roku, podczas Amsterdam Dance Event. Jednak przez covidowe zawirowania dopiero w tym roku mieliśmy okazję usłyszeć wspólną produkcję Martina oraz członków zespołu U2. Teraz przyszedł czas na alternatywną wersję tego utworu. “We Are The People” z Bono i The Edge w festiwalowym wydaniu możecie sprawdzić poniżej.

kontakt