EDMowe Mikołajki w warszawskiej Progresji. Zagra duet Matisse & Sadko

Rosyjski duet dobrze zagra na… połowinkach jednej z warszawskich uczelni. Na tej imprezie będzie rządzić rasowy EDM, a bilety już od 35 zł.

silesia beats

Tegoroczny sezon dużych imprez powoli, acz nieubłaganie dobiega końca. Za nami naprawdę sporo wartych wspominania wydarzeń – jednak były też takie, które zostały z różnych przyczyn odwołane. Nie było ich wiele, niemniej takie się zdarzały – chociażby anonsowany na 8 maja koncert Matisse & Sadko w stolicy. Rosyjski duet miał zagrać w warszawskiej Progresji – niestety event na kilka tygodni przed odbyciem się, został przeniesiony na bliżej nieokreślony termin.

Powtórka z Tchamiego? Otóż nie tym razem

Wielu fanów Rosjan obawiało się, że przełożenie oznaczać będzie kompletną rezygnację z bookingu. Jak się okazało, cierpliwość popłaca – Alexander i Yury pojawią się w stolicy już 6 grudnia w ramach… połowinek Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

jay_cluss

Oprócz producentów znanych między innymi z utworów z Martinem Garrixem, pojawią się także polscy DJe i producenci. Te nazwiska poznamy wkrótce, jednak już teraz możemy zdradzić, że będzie godnie.

ultra

Bilety od 35 złotych

Bilety na majowy event były dostępne w cenie 80 zł. Była to dla wielu entuzjastów ceny elektronicznej cena zaporowa – wszak rozgrzewać publikę przed gwiazdami wieczoru miał tylko Thomas Cloud. Organizatorzy najwyraźniej wzięli lekcję z tego doświadczenia, dlatego lineup będzie szerszy, zaś bilety tańsze. W pierwszej puli można je kupić już za 35 złotych. Więcej informacji na Facebook’owym wydarzeniu, które znajdziecie tutaj.

Portal Shining Beats z dumą wspiera to wydarzenie.

silesia beats

kalendarz

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?