Melo.Kids w rozpadzie? “Czas zakończyć pewien etap w naszym życiu”

Warszawski duet poinformował na swoich mediach społecznościowych o zakończeniu pewnego etapu. To koniec formacji Melo.Kids?

kalendarz

U panów z duetu Melo.Kids wrze – i to w sposób, którego nie spodziewał się nikt. Na ich oficjalnych profilach w social mediach pojawiły się wpisy mocno sugerujące wielkie zmiany. Warszawscy producenci podziękowali fanom za 3 lata wspólnej przygody i poinformowali o zakończeniu “pewnego etapu” w ich życiu.

Co więcej, na ich oficjalnym koncie na Facebooku w miejsce zdjęcia profilowego i w tle pojawiło się czarne tło. Z kolei ich profil na Instagramie został “wyczyszczony” niemal do zera. Pozostało tam tylko jedno zdjęcie utrzymane w “żałobnych” kolorach. Artyści “pożegnali” się z fanami także osobiście. Klubowicze obecni podczas ich występu w klubie Holidays Orchowo (który notabene w ten weekend ma zostać zamknięty) byli świadkami smutnej przemowy.

emuze.me

To koniec Melo.Kids?

Duet nie informuje na razie o co chodzi – jednakże wielu fanów obawia się, że to już koniec projektu Melo.Kids. To najczęstsze reakcje internautów, jednak nie jest to takie oczywiste – artyści nie dają jasnych informacji. Zamiast tego komentują przewidywania fanów w mocno tajemniczy sposób, wrzucając w odpowiedzi dwa czarne koła.

Gdzieś to już widzieliśmy…

Warto też dodać, że panowie mają przed sobą przynajmniej 2 występy – już w sobotę podczas pierwszej polskiej edycji Don’t Let Daddy Know w Gdańsku, a także 8 sierpnia 2020 roku podczas Mamry Music Festival. Argumentem przemawiającym za tym, że nie będzie to zakończenie działalności, jest również analogiczna sytuacja, mająca miejsce kilka miesięcy temu za granicą. Wtedy to duet Moksi w podobny sposób zapowiedział – jak się okazało – debiutancki album.

ultra

Jak ostatecznie sytuacja się rozwinie? Sami zainteresowani twierdzą, że szczegóły pojawią się wkrótce.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?