melo.kids fedde le grand

Do trzech razy sztuka. Fedde le Grand z nowym collabem z duetem Melo.Kids

Polski duet i uznany Holender w 2021 roku wydali dwa collaby. Początek 2023 roku przynosi z kolei trzecią ich wspólną produkcję.

emuze.me

Mimo, iż nasi rodzimi twórcy lądują w zagranicznych wytwórniach naprawdę często, to collaby z czołowymi postaciami światowego EDMu wciąż są pewną rzadkością. Nie znaczy to jednak, że nie mają one miejsca wcale – i jako przykład możemy podać takie postaci, jak Blinders, Skytech, Fafaq czy Melo.Kids. Ci ostatni ewidentnie zakumplowali się z Fedde le Grandem, którego rozpoznawalność w naszym kraju wciąż jest naprawdę spora. Panowie wydali już dwa wspólne kawałki – “In Love With You” oraz “Losing Control” ukazały się w 2021 roku. Teraz przyszedł czas na trzeci track.

Zwieńczenie ciężkiego okresu

Najnowsza propozycja zamaskowanego duetu z Polski i uznanego Holendra nosi nazwę “I Used To Think. Jest to ich pierwszy singiel w 2023 roku i jednocześnie drugi, który ujrzał światło dzienne po okresie studyjnej posuchy rodaków.

emuze.me

To jest splot różnych wydarzeń i emocji, które towarzyszyły nam w zeszłym roku, który był najsłabszy w naszej działalności wydawniczej. Nawarstwiło się na to wiele różnych rzeczy. Dopiero w okolicach wakacji wróciliśmy do studia tak na pełnej parze, zaczęliśmy pisać nowe demówki, spotykaliśmy się z nowymi songwriterami. W tym konkretnym utworze udzielił się Piotr Radzio – gitarzysta, który położył tam partię gitarową. Pokazaliśmy Fedde’mu demówkę, którą się zajarał – i tak to poszło!

Melo.Kids

Świeży singiel Melo.Kids jest pierwszym z kilku, które będą częścią biblioteki labelu Nitron, części niemieckiego oddziału Sony Music.

Będąc w Amsterdamie (na ADE – przyp.red.), nasz nowy management miał spotkania z ludźmi z różnych wytwórni. Jako pierwsi zainteresowanie tym utworem, ale także innymi naszymi demówkami, wyrazili ludzie z Sony Music Germany. Dzięki temu będziemy wydawać nasze najbliższe utwory u Niemców. Bardzo fajna historia i przede wszystkim nauka dla naszego rynku, że warto podróżować, pokazywać się i networkingować.

Melo.Kids

“I Used To Think” mocno różni się od dotychczasowych propozycji zarówno Melosów, jak i Fedde’go. Nie dostajemy tutaj bardzo klubowego brzmienia – znanego z poprzednich collabów tych producentów – a bardziej coś do posłuchania w celu polepszenia sobie nastroju. O tym, czy ten kawałek polepszy Wasz humor, możecie przekonać się sami, przesłuchując go poniżej.

emuze.me


foto: Gromysz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?