melo.kids fedde le grand

Melo.Kids już wkrótce wydadzą collab z Fedde Le Grandem. Historyczny moment w polskim EDM

Polski duet Melo.Kids już wkrótce wyda collab z samym Fedde Le Grandem. Historyczne wydarzenie w polskiej branży EDM.

PDC

Jesteśmy naprawdę dumni z tego, w jak szalonym tempie rozwija się polski rynek EDM. Nasi rodzimi producenci coraz częściej pojawiają się w wielkich wytwórniach oraz tworzą z legendami muzyki elektronicznej. Mieliśmy już chociażby collaby na linii Sikdope – Tiesto czy Blinders – Martin Garrix.

W najbliższym czasie do grona polskich twórców tworzących z ikonicznymi postaciami światowej sceny dołączy duet Melo.Kids – panowie już wkrótce wydadzą collab z… Fedde le Grandem. Będzie to tym samym pierwszy wspólny utwór polskiego producenta z pochodzącą z Niderlandów postacią.

emuze.me

Można się tego było spodziewać

Współpraca na linii Polacy – Holender od pewnego czasu dość mocno się rozwijała. Duet w charakterystycznych hełmach kilkukrotnie gościł w Darklight Recordings – wytwórni Holendra. Dwójka Polaków pojawiła się nawet na scenie w trakcie występu Feddego podczas Sunrise Festival 2019. Już wtedy można było się spodziewać, że coś może być na rzeczy.

Premiera jeszcze w lutym

Współpraca Melo.Kids z 23. najpopularniejszym DJem na świecie według rankingu DJ Mag będzie nosiła tytuł “In Love With You“. Wydanie najpewniej ukaże się nakładem wytwórni Fedde Le Granda. Premiera tego – nie bójmy się tego słowa – historycznego collabu już 26 lutego. Czekamy niczym Ferdynand Kiepski na rentę od babki!

PDC

W pogoni za marzeniami muzycznymi 😇 Nadszedł ten czas, że oficjalnie możemy potwierdzić wspólny track razem z Fedde Le…

Opublikowany przez MELO.KIDS Środa, 10 lutego 2021

foto: Gromysz

emuze.me

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?