Melo.Kids prezentują collab z Morganem Page’m. Owoc polsko-amerykańskiej współpracy!

Miał wyjść w lutym – zostało na kwietniu. Najważniejsze jest jednak to, że collab na linii Melo.Kids – Morgan Page jest już dostępny!

PDC

Ostatnie miesiące dla duetu Melo.Kids z pewnością należą do udanych. Zmiana wizerunku pociągnęła za sobą nowe plany wydawnicze, mocno zresztą związane z wytwórnią Armada. Wszystko to głównie za sprawą życia w dobrej komitywie z amerykańskim producentem, tworzącym jako Morgan Page.

Melo.Kids i Morgan Page we wspólnym numerze

Jak wspominaliśmy już jakiś czas temu na naszych łamach, zaczęło się od remiksu Polaków do utworu “Footprints”. To doprowadziło ostatecznie do zrealizowania wspólnego utworu. Co ciekawe, z inicjatywą stworzenia wspólnego singla wyszedł sam Morgan.

emuze.me

Nowy singiel nawiązuje brzmieniowo do tego, co słyszeliśmy w poprzednich numerach zamaskowanego duetu. Ci, którzy polubili “Higher” tudzież collab z Robertem Gackowskim aka Emdi pt. “My Love”, z pewnością będą usatysfakcjonowani. Podobnie zresztą jak ci, którzy lubią dość delikatne jak na kanon gatunkowy, ale jednak – bass house’owe klimaty.

Supporty od światowych gwiazd

Potężnym starter packiem dla tego utworu są z pewnością supporty. Utwór Polaków grali w swoich radio shows między innymi Martin Garrix, Afrojack, Nicky Romero oraz Mike Williams.

PDC

To z pewnością przełożyło się na obecność na coraz większej liczbie chętnie słuchanych playlist na Spotify. Na tym portalu streamingowym udało się zresztą nagromadzić dotąd ponad 150 tysięcy odsłuchów – co, jak na polskie realia, jest naprawdę dobrym wynikiem. Jesteśmy jednak przekonani, że to dopiero początek – a Wy możecie wyrobić swoją opinię poniżej, przesłuchując owoc polsko-amerykańskiej współpracy.

emuze.me

Total
48
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?