Tune Of The Year

W temacie Sunrise Festival – podobnie jak wielu innych dużych eventów na świecie – jest wiele niepewności. Jest to rzecz jasna związane z szalejącą pandemią koronawirusa. Ciężko na ten moment stwierdzić, czy tegoroczna – osiemnasta edycja imprezy – się odbędzie (o czym przekonują także organizatorzy), ale nie znaczy to, że o evencie ma być zupełnie cicho. Dowodem na to są plany agencji MDT na ten tydzień.

Duża dawka wspomnień

Nie będzie to jednak dawka kolejnych lineup’owych ogłoszeń – w zamian otrzymamy sporą dozę wspomnień z Kołobrzegu i Podczela. W ramach “Memories Of Sunrise Festival” przewidzianych jest sześć livestreamów, skoncentrowanych mocno na muzyce house, ale nie tylko. Za deckami pojawią się polscy DJe i producenci związani z “festiwalem wschodzącego słońca”, którzy zagrają utwory w ich opinii nieodłącznie związane z ich występami na poprzednich edycjach.


Sprawdź nasz zbiór Sunrise’owych klasyków!


Rozkład jazdy wygląda następująco:

poniedziałek (13.04), 20:00 – DJ Matys
wtorek (14.04), 20:00 – Matush
środa (15.04), 20:00 – neeVald
czwartek (16.04), 20:00 – Bartes
piątek (17.04), 20:00 – Gromee
niedziela (19.04), 14:00 – Miqro

Streamy już od kilku tygodni

Seria livestreamów jest rozwinięciem tego, co od kilku tygodni, w każdą niedzielę po południu, dzieje się na Facebook’u imprezy. Wtedy właśnie ma miejsce “Virtual After Party“, podczas którego Miqro – osoba odpowiedzialna przez kilkanaście lat za niedzielną imprezę na plaży – serwuje największe plażowe klasyki.

Transmisje będą realizowane na profilach facebook’owych artystów, eventu oraz radia RMF MAXXX. Gorąco polecamy!

foto: Gromysz

Tune Of The Year