Miało być na Open’erze, będzie solowo. Taylor Swift wystąpi w 2024 roku w Polsce!

Taylor Swift wystąpi w Polsce już w 2024 roku, w ramach trasy “Eras Tour”. Na jej występ w Polsce wielu fanów czekało już naprawdę długo.

kalendarz

Z postaci wywodzącej się z kultury country udało się wybić na jedną z czołowych wokalistek na świecie. Taylor Swift przebrnęła przez swoją karierę nie lada drogę, i teraz z pewnością może powiedzieć sobie coś w stylu “warto było“. O tym, jak dużej miary jest to postać w świecie muzyki pop, niech świadczy potężne zainteresowanie biletami na amerykańską część trasy “Eras Tour”. Mamy do czynienia z postacią globalną, więc podobna reakcja będzie także przy rozpoczęciu sprzedaży wejściówek na koncerty w innych częściach świata. I w tym temacie Europa ani myśli odstawać.

Po 4 latach uda się

Na 2024 rok planowana jest europejska odnoga “Eras Tour“. Liczy ona 26 dat, a jedna z nich zarezerwowana jest na nasz kraj. Taylor Swift wystąpi w Polsce już 2 sierpnia 2024 roku – koncert odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Warto przy okazji przypomnieć, że wokalistka miała odwiedzić nasz kraj już w 2020 roku, podczas ówczesnej edycji Open’er Festival. Niestety, sprawie przeszkodziła pandemia.

emuze.me

Taylor Swift w Polsce – bilety

Sprzedaż biletów na koncert Taylor Swift w Polsce ruszy 12 lipca o godzinie 12:00. Aby zakupić swój egzemplarz i zapewnić sobie udział w wydarzeniu, należy wcześniej się zarejestrować – można to zrobić pod tym linkiem. Proces rejestracji trwa do piątku, 23 czerwca do 23:59.


foto: Getty Images for The Recording Academy

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?