kontakt

Mysteryland – mimo iż nie jest tak doceniany przez europejskich fanów EDM, co inne wielkie imprezy – zasługuje na sporo uwagi. Powód prosty – jest to pierwszy holenderski festiwal z muzyką elektroniczną w historii, który z czasem zbudował swoją mocną markę. Festiwal często jest uznawany za starszego brata Tomorrowland, a wszystko przez to, że obydwa eventy organizują ci sami organizatorzy – agencja ID&T. Dlatego też Mysteryland swoją otoczką, wyglądem i ilością scen jak i artystów, a nawet nazwą, mocno przypomina Tomorrowland.

Mysteryland jak Tomorrowland

Zresztą – w tym roku podobieństwa wcale się na tym nie kończą. Jakiś czas temu na naszych łamach poruszaliśmy temat opublikowania za jednym zamachem wszystkich nazwisk tegorocznego Madness. Taka sama zasada została zastosowana w przypadku tegorocznego Mysteryland – tym samym znamy już pełną listę ponad 300 artystów, którzy zameldują się w Haarlemmermeer.

Najwięcej uwagi skupiają jak zwykle headlinerzy: DJ Snake, Armin Van Buuren, Timmy Trumpet oraz… no właśnie, nie wiadomo kto. Jednak im dalej w las, tym ciekawiej – swoje sceny będą mieć między innymi Q-Dance, wcześniej wspomniany Timmy Trumpet, Carl Cox, bassowa inicjatywa Blacklist a także La Fuente.

Przypadek tego ostatniego producenta jest tym ciekawszy, że w lineupie sceny Full Colour Innercircle widnieje… wyłącznie jej gospodarz! Job zagra aż ośmiogodzinnego seta, który uświetnią goście specjalni.

W sumie na 11 scenach wystąpi ponad 300 artystów z Holandii i całego świata. To jednak jeszcze nie koniec ogłoszeń – wszak poznaliśmy dopiero główną część festiwalową imprezy. Mysteryland to także pole namiotowe, na którym impreza rozpoczyna się już w piątek (część główna rozpoczyna się w sobotę). Kto wie – może właśnie tam pojawi się ktoś z naszego kraju (w ubiegłym roku naszym rodzynkiem był Blinders)…

Szczegóły dzisiejszego ogłoszenia znajdziecie pod tym linkiem.

Co z biletami?

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 28 stycznia. Obecne ceny wyglądają następująco:

  • Karnet dwudniowy + Camping – 169.90 euro
  • Karnet dwudniowy – 144.90 euro
  • Bilet na sobotę – 85.50 euro
  • Bilet na niedzielę – 69.90 euro
  • Karnet dwudniowy premium + Camping – 324.95 euro
  • Karnet dwudniowy premium – 290 euro
  • Bilet sobotni premium – 180 euro
  • Bilet niedzielny premium – 160 euro

Odpowiedni zakup możecie uczynić tutaj. Byliśmy tam rok temu i planujemy wizytę także w tym roku – dlatego polecamy!

kontakt