mysteryland

Mysteryland niczym Tomorrowland – publikuje pełny lineup tegorocznej edycji za jednym zamachem!

Ponad 300 artystów składa się na lineup tegorocznej edycji Mysteryland. Headlinerami Armin van Buuren, DJ Snake, Timmy Trumpet i… tajemniczy ktoś.

silesia beats

Mysteryland – mimo iż nie jest tak doceniany przez europejskich fanów EDM, co inne wielkie imprezy – zasługuje na sporo uwagi. Powód prosty – jest to pierwszy holenderski festiwal z muzyką elektroniczną w historii, który z czasem zbudował swoją mocną markę. Festiwal często jest uznawany za starszego brata Tomorrowland, a wszystko przez to, że obydwa eventy organizują ci sami organizatorzy – agencja ID&T. Dlatego też Mysteryland swoją otoczką, wyglądem i ilością scen jak i artystów, a nawet nazwą, mocno przypomina Tomorrowland.

Mysteryland jak Tomorrowland

Zresztą – w tym roku podobieństwa wcale się na tym nie kończą. Jakiś czas temu na naszych łamach poruszaliśmy temat opublikowania za jednym zamachem wszystkich nazwisk tegorocznego Madness. Taka sama zasada została zastosowana w przypadku tegorocznego Mysteryland – tym samym znamy już pełną listę ponad 300 artystów, którzy zameldują się w Haarlemmermeer.

silesia beats

Najwięcej uwagi skupiają jak zwykle headlinerzy: DJ Snake, Armin Van Buuren, Timmy Trumpet oraz… no właśnie, nie wiadomo kto. Jednak im dalej w las, tym ciekawiej – swoje sceny będą mieć między innymi Q-Dance, wcześniej wspomniany Timmy Trumpet, Carl Cox, bassowa inicjatywa Blacklist a także La Fuente.

Przypadek tego ostatniego producenta jest tym ciekawszy, że w lineupie sceny Full Colour Innercircle widnieje… wyłącznie jej gospodarz! Job zagra aż ośmiogodzinnego seta, który uświetnią goście specjalni.

ultra

W sumie na 11 scenach wystąpi ponad 300 artystów z Holandii i całego świata. To jednak jeszcze nie koniec ogłoszeń – wszak poznaliśmy dopiero główną część festiwalową imprezy. Mysteryland to także pole namiotowe, na którym impreza rozpoczyna się już w piątek (część główna rozpoczyna się w sobotę). Kto wie – może właśnie tam pojawi się ktoś z naszego kraju (w ubiegłym roku naszym rodzynkiem był Blinders)…

Szczegóły dzisiejszego ogłoszenia znajdziecie pod tym linkiem.

Co z biletami?

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 28 stycznia. Obecne ceny wyglądają następująco:

kalendarz

  • Karnet dwudniowy + Camping – 169.90 euro
  • Karnet dwudniowy – 144.90 euro
  • Bilet na sobotę – 85.50 euro
  • Bilet na niedzielę – 69.90 euro
  • Karnet dwudniowy premium + Camping – 324.95 euro
  • Karnet dwudniowy premium – 290 euro
  • Bilet sobotni premium – 180 euro
  • Bilet niedzielny premium – 160 euro

Odpowiedni zakup możecie uczynić tutaj. Byliśmy tam rok temu i planujemy wizytę także w tym roku – dlatego polecamy!

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?