kontakt

Optymistycznych wiadomości dotyczących organizacji tegorocznych festiwali na starym kontynencie jest jak na lekarstwo. Co prawda ostatnio Neversea ogłosiło pierwszą fazę lineup’u, lecz to nadal niewiele. W Azji życie fanów muzyki wróciło do normy, gdzie odbywają się już imprezy. W Europie natomiast nie jest tak kolorowo – lecz otrzymujemy już kolejny sygnał mogący dawać nadzieję na to, że imprezy wrócą i u nas.

Mysteryland daje sygnał

Optymistyczne informacje docierają do nas z Holadnii, gdzie już od lat kilkudziesięciu odbywa się Mysteryland. Organizatorzy, czyli agencja ID&T, ogłosili rozpoczęcie sprzedaży biletów na tegoroczne wydarzenie. To jasny sygnał, że są oni przygotowani na zorganizowanie wydarzenia w ostatni weekend sierpnia, choć nadal nie wykluczają odwołania imprezy. Wszystko oczywiście będzie uzależnione od decyzji lokalnego rządu.

Mamy wielką nadzieję, że od 27 do 29 sierpnia otworzymy bramy do naszej krainy tajemnic! Po całym roku dodatkowych przygotowań nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, co mamy w zanadrzu i zabrać Cię w kolejną niezapomnianą przygodę!

Oczywiście mamy też świadomość, że wciąż jest szansa, że ​​Mysteryland 2021 nie odbędzie się w sierpniu tego roku. Jeśli holenderski rząd zdecyduje, że Mysteryland nie może odbywać się w tym roku, masz możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy.

Mysteryland

Przedsprzedaż

By zakupić bilet w specjalnej przedsprzedaży, trzeba do 21 lutego zarejestrować się na stronie wydarzenia. Dopiero po tej czynności, będziemy mogli zakupić bilet szybciej, bo już na kolejny dzień po zakończonej rejestracji. Organizatorzy jednak podkreślają – rejestracja nie oznacza, że bilet mamy już w kieszeni. Obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy” gdyż pula biletów jest mocno ograniczona. Wszystko dlatego, że sporo osób postanowiło zatrzymać ubiegłoroczną wejściówkę. Więc jeśli komuś zależy na bilecie na jedno z największych wydarzeń w Holandii, to musi się z decyzją pośpieszyć, gdyż lada dzień może być za późno.

A może jednak?

Informacje ze strony Mysteryland są kolejnymi pozytywnymi znakami pochodzącymi z Holandii. Już wcześniej pisaliśmy o tym, że tamtejszy rząd rozważa dopuszczenie organizacji festiwali od 1 lipca. Z kolei zaprzyjaźniona firma Hardtripy rozpoczęła kilka dni temu zbieranie zgłoszeń od osób chętnych pojechać na odbywający się w przedostatni weekend sierpnia Decibel Outdoor Festival. Co prawda wciąż są to tylko niewielkie przesłanki czy poszlaki mogące wskazywać na powrót imprez jeszcze tego lata – jednakże kto wie, a nuż coś się uda…

kontakt