Emdi powraca do Trap Nation. “Obsessed” to początek jesiennej ofensywy Polaka!

Emdi znów trafia na subskrybowany przez miliony kanał Trap Nation. Utwór “Obsessed” to dopiero początek – na ten rok Polak szykuje kolejne nowości.

sunrise

Robert Gackowski aka Emdi w ostatnich latach coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskim oraz zagranicznym rynku EDM. Ma za sobą wiele występów na takich festiwalach jak Sunrise Festival (w tym tegoroczny) czy Global Gathering, lecz przede wszystkim jego produkcje zostały docenione przez globalne marki takie jak Trap Nation, NCS czy Armada – łączna liczba odtworzeń jego utworów w serwisie YouTube to ponad 25 milionów.

Dwudziestodziewięciolatek z Bydgoszczy postanowił zacieśnić współpracę z wyżej wspomnianym Trap Nation i tego efektem jest jego piąty upload na tym kanale, czyli utwór “Obsessed”.

kalendarz

Numer ten powstał we współpracy z australijską wokalistką Veronicą Bravo, która jest znana przede wszystkim z jej rodzimej edycji X Factora. Co więcej – artystka udzielała się już w innych produkcjach pojawiających się na tym kanale, między innymi u Jeya Vazza w “Disaster” czy u EBEN w “Hate You”.

kalendarz

Jest to zarazem młodszy brat bliźniak remixu “In My Mind”, który Emdi stworzył wspólnie z KVMO. Ich wersja również pojawiła się na Trap Nation i w listopadzie ubiegłego roku stała się drugim najczęściej odtwarzanym filmem na litwińskim Youtubie.

Robert zdradził nam, że tej jesieni możemy spodziewać się jego wielkiego powrotu do labelu NCS (w którym notabene w ubiegłym tygodniu swój nowy singiel wydał duet 3rd Prototype). Kolejny singiel Emdiego datowany jest na 4 września – nazywa się on “Hurts Like This” i stylistycznie będzie się mocno różnić od “Obsessed”. Natomiast jeszcze tej jesieni – również w NCS – zostanie wydana supportowana przez samego Don Diablo kolaboracja z duetem Melo.Kids, zatytułowana “My Love”. Nie możemy się doczekać!

sunrise

kalendarz

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?