NGHTMRE i A$AP Ferg w trailerze nowej gry z serii Need For Speed!

W trailerze najnowszej odsłony gry Need For Speed pojawił się utwór od NGHTMRE i A$AP Ferga. Trapowy vibe doskonale pasuje do klimatu “ścigałki”.

2sher

Ostatni odcinek z serii gier wyścigowych Need For Speed wyszedł dwa lata temu. Odsłona o podtytule Payback spotkała się z mieszanymi opiniami jednak właściciele serii, Electronic Arts, postanowili po raz kolejny dać szansę marce, która dla wielu graczy swoje lata świetności ma już dawno za sobą. W ten sposób dostaliśmy Need For Speed Heat, które ponownie stawia na policyjne pościgi, jednak tym razem ważnym aspektem ma być również cykl dnia i nocy.

Częściej od gameplay’u lepszym aspektem serii są towarzyszące nam w trakcie rozgrywki soundtracki. EA wielokrotnie stawiało w swojej serii na utwory z gatunku EDM, które – co nie powinno nikogo dziwić – z reguły cieszą nasze ucho. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku również pościgamy się przy elektronicznych brzmieniach. Sugeruje nam to już sam trailer, w którym użyto trapowego tracka popularnego amerykańskiego producenta NGHTMRE.

emuze.me

Utwór, który został użyty w zapowiedzi najnowszej odsłony cyklu Need For Speed, to wersja VIP singla “Redlight“, który został nagrany wspólnie z amerykańskim raperem A$AP Fergiem. Trzeba przyznać, że takie połączenie prezentuje się wybornie i jak najbardziej pasuje do klimatu całej gry. Prawdopodobnie niedługo zostanie ujawniony cały soundtrack gry, który – miejmy nadzieję – będzie wypełniony EDMowymi trackami..

Premiera Need For Speed Heat została zapowiedziana na 8 listopada.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?