ON AIR Festival 2023 nie dojdzie do skutku. Kiedy odbędzie się druga edycja imprezy?

Po Kraków Live Festival, kolejny duży letni event wypada z tegorocznego kalendarza. Na ON AIR Festival musimy poczekać do 2024.

sunrise

“Rodzina zastępcza dla sierot po Open’erze?” – tak nazwaliśmy naszą relację z ubiegłorocznej, pierwszej edycji ON AIR Festival. Organizowane przez agencję Follow The Step wydarzenie skupiało uwagę przede wszystkim lineup’em, który mógł przypaść do gustu fanom brzmień będących nieco na bocznym torze u bookerów największych polskich eventów. Na scenach postawionych na stołecznym lotnisku Bemowo wystąpili między innymi Tame Impala, The XX, Jorja Smith, The Kooks oraz Röyksopp.

Tuż po zakończeniu inauguracji poznaliśmy datę drugiej edycji – były to dni 8 i 9 września 2023. Przy okazji ruszyła sprzedaż biletów. Mijały kolejne miesiące, a kolejne informacje o imprezie się nie pojawiały. Teraz już wiemy, że ON AIR Festival 2023 się nie odbędzie.

kalendarz

ON AIR dopiero za rok

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez organizatorów, nową datą drugiej edycji imprezy są dni od 6 i 7 września 2024 roku. Miejsce niezmienne – lotnisko Bemowo. Agencja Follow The Step ma skontaktować się z posiadaczami biletów odnośnie opcji ich wymiany.

kalendarz

Pełną treść statementu znajdziecie poniżej.

Ważna informacja dla wszystkich festiwalowiczów!

Podjęliśmy decyzję o przełożeniu naszego festiwalu na przyszły rok. Jego druga edycja odbędzie się w dniach 6-7 września 2024 roku.

W najbliższym czasie skontaktujemy się bezpośrednio ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na wydarzenie i poinformujemy o dostępnych możliwościach wymiany biletów.

Do zobaczenia na ON AIR Festival 2024!

Kolejna impreza wylatuje z kalendarza

To już druga letnia impreza, która nie odbędzie się zgodnie z planem. Kilka dni temu informowaliśmy o przełożeniu Kraków Live Festival na rok 2024. Impreza ma powrócić w nowej formule i nowym miejscu.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?