Open’er Festival 2020 ODWOŁANY! Znamy już szczegóły edycji przyszłorocznej

Odbywający się co roku w Gdyni Open’er Festival z powodu koronawirusa został przeniesiony na przyszły rok. Na evencie miał wystąpić m.in. Martin Garrix.

pdc

Spójrzmy prawdzie w oczy – w najbliższych miesiącach szansa na odbycie się jakiegoś wielkiego festiwalu jest praktycznie zerowa. Największe polskie eventy takie jak Sunrise Festival, Orange Warsaw Festival czy też Audioriver spasowały rok 2020 i była to jak najbardziej słuszna decyzja. Dzisiejsze doniesienie o odwołaniu odbywającego się w Gdynii Open’er Festival nie powinny nikogo szokować.

Wakacje tym razem bez Open’era

Organizatorzy festiwalu wystosowali dość długie oświadczenie, w którym tłumaczą swoją decyzję. Możemy dowiedzieć się z niego, że osoby, które weszły w posiadanie biletu na tegoroczną edycję, będą mogły na jego podstawie bawić się w roku przyszłym. Warto również wspomnieć, że sprzedaż biletów na kolejną edycję Open’er Festival rozpocznie się 1 lipca a oferty Early Bird Tickets oraz Fantix nie będą dostępna. Przyszłoroczna edycja planowana jest na zakres od 30 czerwca do 3 lipca.

Informacja o odwołaniu Open’er Festival boli nas tym bardziej, bowiem lineup zawierał takie nazwiska, jak między innymi Martin Garrix oraz The Chemical Brothers. Jak twierdzi agencja Alter Art, na 2021 rok ma zostać zakontaktowana przynajmniej część artystów planowanych w tym roku. Mamy nadzieję, że wśród nich nie zabraknie Holendra i Brytyjczyków…

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?