ghostproductions.pl

Rok 2020 nie zaczął się dobrze dla branży muzycznej. Rozprzestrzeniający się na całym świecie koronawirus zmusił agencje do odwołania największych festiwali takich jak Ultra Music Festival, Tomorrowland Winter czy też Coachella. Wszystkich, którzy lubią imprezować zachęca się do pozostania w domu organizując między innymi wirtualne eventy z największymi gwiazdami.

Niestety potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19 jest coraz więcej, a zakażonymi stają się często osoby publiczne – takie jak aktor Tom Hanks czy piłkarz Juventusu Paolo Dybala. Do tego grona dołączył również jeden z członków brytyjskiej grupy Above & Beyond Paavo Siljamäki.

https://youtu.be/MDFLlUfmT7w

Członek Above & Beyond zakażony

Artysta przekazał tę informację podczas livestreamu na Instagramie. Jak się okazało, producent przebywał ostatnio na wyspie Bali, gdzie korzystał z usług masażysty, u którego zaczęły pojawiać się objawy wirusa. W tym momencie jeden z założycieli popularnego labelu Anjunabeats jest w jedenastym dniu choroby i przyznaje, że odczuwa silne bóle w klatce piersiowej. Artysta co kilka godzin zmaga się również z nagłymi wzrostami temperatury ciała.

Nie ma powodów do obaw

Są jednak dobre wieści – Paavo dodał, że jego stan zaczyna się polepszać. Życzymy więc powrotu do pełnego zdrowia i mamy nadzieję, że COVID-19 w jak najmniejszym stopniu dotknie świat EDM!

ghostproductions.pl