Parookaville 2023 domyka główną część lineup’u. Aż 69 nowych artystów!

W trzeciej fazie do lineup’u Parookaville 2023 dołączyli między innymi Afrojack, MEDUZA, Scooter, Alesso i KSHMR.

silesia beats

Historia Parookaville jest krótka (pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku), ale naprawdę intensywna – zaledwie kilka sezonów wystarczyło, aby niemiecka impreza trafiła do czołówki EDMowych festiwali. Odbywające się na zachodzie Niemiec wydarzenie przyciąga rzeszę fanów przede wszystkim line’upem z najwyższej światowej półki za stosunkowo przystępną cenę. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 21-23 lipca. W pierwszej i drugiej fazie lineup’u ogłoszeni zostali między innymi Hardwell, Steve Aoki i Timmy Trumpet oraz czołowe aliasy sceny hard dance. Organizatorzy dołożyli w minionym tygodniu kolejne 69 nazwisk, które domykają główne sceny.

Dla każdego coś dobrego

Kolejna dawka czołowych artystów reprezentujące różne style EDMu sprawia, że festiwal objawia się jako świetna alternatywa dla odbywającego się w tym samym czasie niemal 200 kilometrów dalej Tomorrowland. Niemiecki festiwal oferuje bowiem niewiele gorszy lineup za znacznie mniejszą cenę. W tym tygodniu skład headlinerów zasilili Afrojack, Alesso, KSHMR, Reinier Zonneveld oraz Scooter. Co nieco jest chociażby dla fanów hard dance’u – między innymi Sub Zero Project oraz Sefa. Wśród 69 nowych aliasów znajdziemy również sporo muzyki house (Dom Dolla, Kungs, MEDUZA, Vintage Culture, Claptone) co nieco techno (Kobosil, Space 92 x Popof), a nawet muzyka basowa (Kompany, Hedex). Starszych festiwalowiczów mogą przyciągnąć z kolei takie legendy jak Paul van Dyk, Benny Benassi czy Darude. Jednym słowem – jest z czego wybierać!

jay_cluss

Cały lineup to obecnie ponad 130 nazwisk, których – rozpisanych na poszczególne dni i sceny – możecie zobaczyć pod tym linkiem. Przed nami jeszcze kolejne ogłoszenia – jednakże te będą dotyczyć mniejszych scen i stref partnerskich. Bilety startujące od ceny 229 euro za weekendowy karnet możecie z kolei nabyć tutaj.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?