Paul Kalkbrenner po raz kolejny w Polsce – ale po raz pierwszy na Sunrise Festival

Ogłoszony już na edycję 2020, zagra dopiero w 2022 roku. Paul Kalkbrenner zasila lineup tegorocznego Sunrise Festival!

PDC

W dalszym ciągu trwa tydzień wypełniony ogłoszeniami artystów na Sunrise Festival 2022. W poniedziałek skład zasilili między innymi Alok i Alesso, zaś we wtorek coś dla siebie dostali fani trance’u (m.in. ATB) i progressive house’u (Nicky Romero). Z kolei dziś organizatorzy imprezy ogłosili pierwsze trzy nazwiska trapowo-dubstepowego dnia na scenie Silver. Osoby zainteresowane innymi nurtami niż bass music na szczęście także otrzymują dziś coś dla siebie. Ostatnie środowe ogłoszenia dotyczą bowiem niedzielnej Red Stage.

Paul Kalkbrenner i Jax Jones na Red Stage

Do składu artystów dołączył Paul Kalkbrenner, który miał wystąpić na Sunrise Festival 2020. Niestety, przez pandemię na jego wizytę w Podczelu musieliśmy poczekać aż do 2022 roku. W międzyczasie wystąpił na FEST Festival, a także w ramach swojej trasy koncertowej. Live acty niemieckiego producenta można jednak przyjmować bez końca – więc to nic nie szkodzi!

emuze.me

Brak opisu.

Oprócz Paula, lineup niedzielnej imprezy zasilił także Jax Jones. Mieliśmy go zobaczyć w roku 2021 podczas FEST Festival, ale – niestety – jego występ został odwołany. Co się odwlecze, to nie uciecze – dlatego też Brytyjczyk odwiedzi nasz kraj 24 lipca i wystąpi na Red Stage.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „e SUNRISE TIVAL 2 AL 2022 Jax Jones 24.07 SUNDA RED STAGE RMF MAXXX”

Wszystkie jak dotąd ogłoszone gwiazdy znajdziecie pod tym linkiem.

PDC

Kolejne nazwiska za chwilę!

W tym momencie mamy za sobą około 1/4 lineup’owych ogłoszeń kołobrzeskiego festiwalu. Kolejne już w najbliższych dniach – na tą chwilę możemy się spodziewać w głównej mierze informacji odnośnie White Stage oraz Black Stage. Tak więc fani house’u i techno (ale zapewne też nie tylko) powinni w najbliższych dniach sprawdzać, co Sunrise Festival ma do zaoferowania.

Przypominamy – Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.


foto: Piotr Tarasewicz

emuze.me

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?