Tune Of The Year

Minęło sporo czasu, zanim australijski zespół Pendulum postanowił pełną parą powrócić do gry. Panowie przywrócili grupę do życia w 2016 roku, w ramach swojego pamiętnego występu na Ultra Music Festival. Od tego czasu ze strony drum n’ bassowego pojawił się jedynie album z remiksami ich największych hitów. Rob Swire i Gareth McGrillen teasowali jednak nowe utwory w trakcie swojego podcastu Knifecast, a podczas jednego z koncertów dane nam było usłyszeć nową produkcję Pendulum. Teraz, po ponad 10 latach, zespół w końcu oficjalnie wypuszcza nowy singiel.

Po dekadzie czas na nowości

Australijczycy wydali dzisiaj nowy utwór o tytule “Driver“. Numer przywodzi na myśl lata świetności grupy i ich największe hity. Ta drum n’ bassowa produkcja to coś, na co fani zespołu poczekali sobie dość długo, jednak jesteśmy zdania, że naprawdę było warto.

To jeszcze nie koniec

Jeszcze dziś w BBC Radio 1 oficjalną premierę będzie mieć grane już przedpremierowo podczas koncertów “Nothing For Free“. Z kolei wkrótce z pewnością możemy spodziewać się większej liczby nowości od kultowej formacji. Gimme more!

Tune Of The Year