Tune Of The Year

W naszej comiesięcznej liście najchętniej słuchanych producentów EDM w Polsce na Spotify od samego początku na czołowych pozycjach plasuje się Pham. Mimo, iż Dawid od prawie dwóch lat był wydawniczo nieaktywny (ostatni oficjalny release przypadał na 2019 rok), to jego muzyka nadal była (i jest) często słuchana. Głównym hitem twórcy jest powoli zbliżające się do granicy 90 milionów odsłuchów Movements“. Oprócz tego, Polak może pochwalić się m.in. oficjalnymi remixami dla Steve’a Aokiego czy Louis The Child.

Teraz Pham powraca po długiej przerwie z nowym numerem. Singiel zatytułowany “FOR U” jest polskojęzyczną (a to rzadkość w naszym EDMie) propozycją stworzoną we współpracy z raperem o pseudonimie SevenPhoenix. Wielu mogłoby nad tym faktem przejść obojętnie – jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że za tą ksywą stoi… Tymek.

Nie, nie pomyliliśmy się – chodzi o tego Tymka od tego “Języka ciała”. Zaskoczeni?

FOR U” to coś pomiędzy alternatywą i rapem okraszone deepowym bitem. Na ten moment ciężko stwierdzić, czy numer stanie się popularny – ale niezależnie od liczb na portalach streamingowych, i tak mamy do czynienia z kolejnym wartym uwagi crossoverem w repertuarze twórcy bitu do utworu Taconafide “8 kobiet”

Tune Of The Year