Headhunterz, Mike Williams i nie tylko – znamy pierwsze nazwiska Heartbeat Festival 2021!

W ostatnich dniach organizatorzy Heartbeat Festival 2021 ujawnili pierwsze nazwiska z lineupu imprezy. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

emuze.me

Wielu z nas zdążyło się od tego odzwyczaić przez ubiegły rok, ale prawda jest taka, że przed nami gorący sezon festiwalowy. I to wszystko nawet pomimo tego, że część imprez się nie odbędzie, a kolejne będą mieć miejsce w okrojonej formie. Na szczęście będą też wydarzenia, które nie mieszczą się w żadnym z tych dwóch zbiorów. Jednym z nich jest Heartbeat Festival.

Event będący następcą Beach Party Trzcianka zmieniał datę aż trzy razy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że ta najnowsza – czyli dni od 6 do 8 sierpnia – będzie tą ostateczną. Organizatorzy z każdym tygodniem zabierają się do coraz bardziej żywiołowej pracy, a jednymi z namacalnych na to dowodów jest uruchomienie sprzedaży biletów oraz ogłoszenie pierwszych artystów.

emuze.me

Jeszcze bardziej różnorodnie

Dotychczas poznaliśmy pierwsze cztery aliasy, które pojawią się nad jeziorem Logo. Już teraz wiadomo, że będziemy mieć do czynienia ze składem bardziej zróżnicowanym gatunkowo niż ten pierwotnie planowany. Różnicę stanowi bowiem psytrance’owy artysta, który zagra w sobotę, 7 sierpnia. Tym kimś jest Blastoyz, jedna z czołowych postaci tej muzyki.

Do pieca w piątek, 6 sierpnia, dołoży jedna z najważniejszych nazw świata muzyki hardstyle – czyli Headhunterz.

emuze.me

Tego samego dnia za deckami pojawi się również duet Moksi, który dał o sobie poznać fanom muzyki bass house za sprawą release’ów w Barong Family – labelu formacji Yellow Claw.

Będzie też coś dla fanów future bounce’u – po trzech latach do Trzcianki powróci bowiem Mike Williams.

Tak wygląda lineup na ten moment

Tym samym obecny skład lineup’u wygląda następująco:

  • Blastoyz
  • Headhunterz
  • Mike Williams
  • Moksi

Kolejne nazwiska już w najbliższych dniach. Bilety wciąż są do kupienia – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą wspiera Heartbeat Festival 2021.

emuze.me


foto: Gustav

emuze.me

emuze.me

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?