Startuje sprzedaż biletów na Heartbeat Festival 2021. Kiedy poznamy lineup?

Tegoroczna edycja Heartbeat Festival już za niecałe dwa miesiące. Organizatorzy otwierają sprzedaż biletów, a już wkrótce ujawnią lineup!

freedom

Sporo wskazuje na to, że tegoroczny sezon festiwalowy będzie można uznać za minimum względnie udany. Pisaliśmy o tym już nieraz w ostatnich tygodniach, natomiast w najbliższym czasie wyjaśni się jeszcze więcej. Tyczy się to między innymi Heartbeat Festival – imprezy, która zastępuje znane już od 2011 roku Beach Party Trzcianka.

Niecały miesiąc temu informowaliśmy Was o tym, że event zostaje przełożony na dni od 6 do 8 sierpnia. Wtedy jeszcze można było co nieco powątpiewać w sukces – wszak nie było jeszcze zbyt wiele wiadomo w kontekście zasad bezpieczeństwa, które rząd narzuci w tegorocznym sezonie. Organizatorzy eventu przekonują jednak, że wydarzenie odbędzie się bez żadnych zakłóceń.

Heartbeat Festival 2021 – oświadczenie

Na samym początku dziękujemy Wam za cierpliwość. W sumie robiliśmy to już w maju, przy okazji poprzedniego takiego posta, ale teraz ma to sens jeszcze bardziej – wszak obiecane szczegóły trochę się przeciągnęły w czasie. Mamy jednak na to usprawiedliwienie – chcieliśmy bowiem się upewnić, że na sto procent będziemy mogli zrealizować tegoroczny Heartbeat Festival w takiej formie, jaką sobie ustaliliśmy. I na to wygląda, że w świetle ogłoszonych właśnie regulacji będzie to możliwe.

Widzimy się tym samym w Trzciance w dniach 6-8 sierpnia. Zaplanowaliśmy naprawdę solidny lineup pełen reprezentantów różnych nurtów EDMu tak z zagranicy, jak i z Polski. Nazwiska poznacie dosłownie na dniach!

Sprzedaż biletów startuje już jutro. I tu ważna informacja – ceny pozostają BEZ ZMIAN w stosunku do ubiegłorocznych stawek. Oczywiście wejściówki, które zostały zakupione z myślą o roku 2020, a nie zostały zwrócone, zachowują ważność na edycję tegoroczną.

Widzimy się już za kilkadziesiąt dni w jak najszerszym gronie nad jeziorem Logo! Maszyna ruszyła! ❤️

Jak czytamy w oświadczeniu, w najbliższych dniach poznamy skład tegorocznego lineup’u. Na ten moment nie wiadomo, którzy artyści ogłoszeni jeszcze przed pandemią (o ile jacykolwiek) zostają również na ten rok. Przypomnijmy – przed zmianą terminu skład wyglądał następująco:

  • Brooks
  • Headhunterz
  • Mike Williams
  • Moksi
  • Noisecontrollers
  • Salvatore Ganacci

Niewiadomą nie jest już za to kwestia cen biletów – te mają pozostać na tym samym poziomie, co przy sprzedaży w roku ubiegłym – a więc:

piątek – 89 zł
sobota – 119 zł
piątek + sobota – 179 zł
piątek + sobota + camp – 249 zł

Sprzedaż ma ruszyć jutro (tj. 12 czerwca) o 12:00 na stronie heartbeat.abilet.pl.

Portal Shining Beats z dumą wspiera Heartbeat Festival 2021.


foto: ErZet Arts

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?