dj kuba neitan

Polacy w rankingu producentów 1001tracklists! DJ Kuba & Neitan docenieni przez światowych DJów

Po raz pierwszy od 2017 roku w rankingu Top 101 Producers mamy polskich reprezentantów – konkretnie duet DJ Kuba & Neitan.

sunrise

Sezon rankingów w świecie muzyki elektronicznej już się zaczął. To właśnie dziś poznaliśmy listę Top 101 Producers prezentowaną przez portal 1001Tracklists. Zestawienie opiera się na unikalnych suportach, które producenci uzyskali w ciągu ostatniego roku – a dokładnie od 1 października 2020 roku do 30 września 2021 roku. Pełny ranking znajdziecie pod tym linkiem, a tymczasem my skupmy się na istotnym z perspektywy polskich słuchaczy jego aspekcie.

Drudzy w historii

Na liście 1001Tracklists Top 101 Producers mieliśmy dotychczas tylko jednego Polaka. Był nim Tom Swoon, który w 2016 roku zajął 42. miejsce, a rok później uplasował się na pozycji 62. Od tamtego momentu rodzimych twórców w rankingu nie uświadczyliśmy… aż do dziś. Dokładnie na tym samym miejscu, co Dorian w 2017 roku, w tegorocznym notowaniu wylądował polski duet DJ Kuba & Neitan.

kalendarz

Panowie uzyskali 524 unikalne supporty. Największy wpływ na ich sukces miał utwór “Dancing”, wydany w kooperacji z Mateuszem Dziewulskim aka Skytech.

kalendarz

Serdecznie gratulujemy Kubie i Adrianowi docenienia przez innych DJów ze świata. Pełną listę Top 101 Producers znajdziecie tutaj.

kalendarz

sunrise

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?