CID, Steff da Campo i RetroVision w Polsce! [BILETY DO WYGRANIA!]

sunrise

Czasy, kiedy fani elektronicznej muzyki tanecznej narzekali na brak występów ich ulubionych artystów w Polsce, już dawno minęły. W każdym miesiącu bowiem w klubach na terenie całego kraju swoje umiejętności przedstawia coraz większa liczba producentów, którzy mocno cenią sobie klimat tworzony przez polską publikę. W nadchodzącym miesiącu bardzo napięty harmonogram będą mieli fani wytwórni Hexagon, bowiem artyści wydający pod tą banderą licznie pojawią się w klubach na południu kraju.

Zaczniemy od miejscówki o nazwie Grant – w podpszczyńskim klubie grali już między innymi Zonderling oraz Sagan, zaś w następną sobotę – 6 października – podgórskie tereny odwiedzi RetroVision!

kalendarz

Francuski producent ma już na koncie kilka ciekawych produkcji wydanych w Hexagonie, między innymi “Waves” czy “Nobody Else”. Jednym z jego ostatnich hitów jest “Get Down”, utwór wydany w Musical Freedom – wytwórni Tiesto. Z pewnością wszystkie te numery wybrzmią w Jankowicach, ale nie tylko tam – tydzień wcześniej, czyli w najbliższą sobotę, Francuz zaprezentuje się poznańskiej publiczności w klubie Pacha.

ultra

Za wejściówkę na występ RetroVision w Grancie zapłacić będzie trzeba 15 złotych. Jest jednak możliwość darmowego wejścia – fanpage Polish Hexagonians ma do rozdania 10 biletów na to wydarzenie. Więcej szczegółów poniżej.

sunrise

Z dziennikarskiego obowiązku dodajemy – jako support wystąpi Mattheo da Funk – rezydent Grantu, który naprawdę potrafi rozgrzać publikę!

Tydzień później w Krakowie wystąpi kolejny producent ze stajni Hexagonu. Klub Coco z okazji ósmych urodzin zaprosił gościa prosto z Holandii – po raz pierwszy przed polską publicznością zaprezentuje się Steff da Campo, zaś jako support wystąpi duet Dirty Rush & Gregor Es!

ultra

kalendarz

Gwiazda wieczoru ma już na swoim koncie wydania m.in. w Axtone, Confession, Heldeep oraz Playbox. W swojej dyskografii Steff ma także utwory wydane w Hexagonie – między innymi “Make Me Feel”. Ale to nie koniec – już 5 października producent wraca do wytwórni Don Diablo z nowym singlem, noszącym nazwę “Deeper Love“!

sunrise

Podobnie jak w przypadku RetroVision – Polish Hexagonians przygotowali konkurs, w którym do wygrania jest 10 wejściówek na występ Steffa w Krakowie. Więcej szczegółów poniżej.

A na dokładkę – tydzień później (20 października) w krakowskim klubie Shine zagra gość z USA – Carlos Cid, znany szerzej jako CID. Utwór z jego udziałem otworzył label Hexagon, jednak nowojorczyk na tym nie poprzestał – single tego pana zasilają katalogi wydawnicze m.in. Spinnin’ Records, Protocol oraz Size Records, a także – rzecz jasna – label Dona. Pojawiły się tam takie hity, jak “No!”, “Creepin'” oraz “I Miss You”, które było jednym z Future House’owych przebojów ubiegłorocznej jesieni.

kalendarz

Jako support wystąpią rezydenci klubu – Mr. One oraz Eskey. Za wejściówkę na pierwszy polski występ amerykańskiego producenta będzie trzeba zapłacić, zależnie od pory zakupu, 20 albo 25 złotych. Pamiętajcie także o tym, że wstęp mają tylko osoby powyżej 21 roku życia!

A na sam koniec, w ramach ciekawostki – 27 października w naszych okolicach ponownie wystąpi Zonderling. Tym razem jednak jest to przygoda dla bardziej zaciętych fanów holenderskiego duetu – impreza odbywa się bowiem w praskim Epic Club.

Boimy się myśleć o stanie konta fanów Hexagonu po tak wyczerpującym maratonie imprezowym. Z drugiej strony – w tym wszystkim chodzi przede wszystkim o wspomnienia, a te ponoć ceny nie mają 😉

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?