POLACY_W_SPINNIN

28 maja polskim dniem w Spinnin’ Records. Sikdope, DJ Kuba & Neitan i Skytech z nową muzyką

Ostatni piątek maja będzie polskim dniem w wytwórni Spinnin’ Records. Zawitają tam DJ Kuba & Neitan, Sikdope oraz Patrick Moreno.

sunrise

Jeszcze kilka lat temu wydania Polaków w Spinnin’ Records były czymś nietuzinkowym i wzbudzały sporą ekscytację wśród rodzimych słuchaczy. Dziś jesteśmy w momencie, w którym holenderski gigant regularnie przyjmuje wydania naszych artystów i staje się to powoli normą. Niedługo czeka nas jednak bardzo potężne combo aż dwóch polskich premier w tym samym dniu! W kultowej wytwórni ponownie zagoszczą Sikdope, DJ Kuba & Neitan, Patrick Moreno oraz po nieco dłuższej przerwie, drugi polski artysta z największą liczbą odsłuchów na Spotify – Skytech.

🇵🇱 PRZEJMUJEMY TEN BIZNES 🤣🤣🤣🤣 DJ Kuba & Neitan x Skytech – Dancing ✌️ 28/05 Spinnin’ Records 💿 Preview / Beatport Pre-order: https://bit.ly/3hcLpkd

Opublikowany przez DJ KUBA & NEITAN Czwartek, 6 maja 2021

Polacy samplują Armanda van Heldena

Już 28 maja ukaże się pierwszy od 5 lat wspólny utwór stworzony przez duet DJ Kuba & Neitan oraz Mateusza Dziewulskiego aka Skytech. Od ostatniego wspólnego utworu u całej trójki dużo się działo. Łódzki duet wylansował sporo klubowych hitów, na czele z “Feel The Vibe”, zaś poznański producent wydał kilka collabów z R3HAB’em, a ostatnio brylował w rozgłośniach radiowych.

No ale do brzegu – tym razem panowie zapożyczyli sampel z mającego już 42 lata utworu “Dance With Me” amerykańskiej wokalistki Carrie Lucas.

kalendarz


Fani house’u mogą ten motyw znać z kolei z kultowego utworu Armanda van Heldena “You Don’t Know Me“.

kalendarz

Panowie nadali temu kilkusekundowemu fragmentowi współczesnego sznytu, i coś nam się wydaje, że “Dancing” może pobić dość spory sukces numeru “Feel The Vibe“. W końcu track jest jednoznacznie nakierowany na klubowe parkiety, które zresztą wkrótce znów będą otwarte.

Drugi numer w Spinnin’ z rzędu

Do legendarnej, holenderskiej wytwórni powróci również kolejna, dobrze znana nam marka. W ostatni piątek maja zawita tam Sikdope. Dla polskiego producenta będzie to już drugi singiel z rzędu wydany w Spinnin’ Records. Tym razem nie będzie jednak aż tak szybko, jak w przypadku “Brave“. W “Myself” Dawid pokazuje nieco inną odsłonę swojej twórczości, stawiając na lżejsze dźwięki. Mimo małego slow downu, nadal mamy do czynienia z czymś niezwykle świeżym.

sunrise

Wielki powrót do Maxximize

W ten sam dzień ukaże się również kolejny numer Polaka w Spininn’. Tym razem jednak nie chodzi tu o główną wytwórnię, a o sub-label Maxximize, za który odpowiada duet Blasterjaxx. Po krótkiej przerwie do stajni Holendrów powraca Patrick Moreno. Nasz rodak stworzył wspólny numer z niemieckim producentem Cuebrickiem. Utwór nosi nazwę “Till We Meet Again” i z pewnością przypadnie do gustu fanom festiwalowego Progressive House.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?