Powiew wiosennej elektroniki. Marzec pełen atrakcji w Pradze Centrum

Za nami już 1/3 marca, ale mimo to w dalszym ciągu kalendarz imprez w miejscówce o nazwie Praga Centrum imponuje.

silesia beats

W ostatnim czasie regularnie informujemy o artystach, którzy występują w miejscówce o nazwie Praga Centrum. Nie bez powodu – wszak praktycznie co weekend hala przy ulicy Szwedzkiej jest pełna dobrej muzyki. Przede wszystkim dzięki lokalowi powstałemu w Warszawie, w stolicy regularnie mamy okazję usłyszeć ulubieńców elektroniki wszelakiej. Nie inaczej będzie na wiosnę, kiedy szykuje się kolejna porcja ciekawych wydarzeń bliskich naszemu sercu.

Pełna różnorodność

Infected Mushroom

Słuchacze psytrance’u mają czego szukać w Warszawie. Pod koniec stycznia na wyprzedanym wydarzeniu zagrał ulubieniec tego gatunku – Astrix. Nie minęło wiele czasu, by powtórzyć noc pełną psychodelii. To wszystko za sprawą Infected Mushroom, czyli izraelskiego duetu uznawanego za pionierów brzmień psy. Ich renomę podkreśla 25 lecie istnienia na scenie oraz liczne remixy czy współprace – w tym z Lady Gagą.

jay_cluss

To już 11 marca w murach Pragi Centrum, z supportem od CJ Art, JaraLuca oraz Jot. Więcej informacji o imprezie znajdziecie na Facebook’u. Bilety zostały wyprzedane, dlatego jeśli jesteście zainteresowani wydarzeniem – prosimy o zachowanie ostrożności przy ich kupnie z drugiej ręki.

ultra

Deborah De Luca

Jedna z czołowych reprezentantek sceny techno lubi wracać do Polski. Deborah ponownie wystąpi dla warszawskiej publiki. Włoszka za deckami Pragi Centrum da dawkę ciężkiego, ale przystępnego techno. Selekcje popularnej producentki usłyszycie już w piątek 17 marca. Bilety w cenie 239 zł (4. pula) zakupicie na stronie organizatora. Support oraz reszta informacji związanych z imprezą są ogłaszane na bieżąco. Więcej o tym dowiecie się na stronie wydarzenia na facebook’u.

Lucas & Steve

Nie ukrywamy, że stolica brzmieniami techno stoi. Jednak inne gatunki elektroniki też się pojawiają. Jednak zbliża się nie lada gratka dla fanów brzmień festiwalowych, spotykanych na jej głównych scenach. Po występach w Trzciance czy na Sunrise Festival, duet Lucas & Steve powraca do Polski – tym razem do klubowych murów. Więcej o tym wydarzeniu znajdziecie w tekście poniżej.

silesia beats

Wiosenne zakończenie miesiąca

Folamour

Zarówno taneczne, jak i bardziej melodyjne klimaty – tak marzec zamyka Praga Centrum. Na pierwszy rzut idzie wydarzenie “House Of Love”, podczas którego wystąpi Folamour. Jeden z barwniejszych reprezentantów sceny house i disco, który swoją dawką brzmień groove zachęca każdego do tańca. Parkiet na ulicy Szwedzkiej podbić możemy w piątek, 24 marca. Wejściówki można nabyć w cenie 80 zł (2. pula) pod tym adresem. O tym, kto będzie towarzyszył Boumendiemu na scenie, dowiemy się już niedługo pod tym linkiem.

Kerala Dust

Nie tylko DJ sety mają miejsce w murach Pragi Centrum. Pod koniec miesiąca na stołecznej scenie będzie można usłyszeć projekt Kerala Dust. Brytyjczycy w swojej twórczości łączą wiele gatunków, wtrącając elektroniczną nutkę, w tym fascynacje sceną techno. To wszystko zmieszane z psychodelicznym rockiem i bluesem. Interpretacje ich utworów w wersji na żywo zyskują nowy blask. O tym przekonacie się 25 marca w Pradze Centrum. Jako support wystąpi AFAR. Bilety w cenie 99 zł (3. pula) można nabyć na stronie Follow The Step.

David Vunk

Koncert Kerala Dust to dopiero początek wieczornych atrakcji w Pradze Centrum. W ramach afteru zaproszono Davida Vunka. Postać odpowiedzialna za stworzenie Moustache Records powraca do Polski. Jego set z Dekmantel Festival w 2018 zdobył ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube. Artysta porwie eklektyczną mieszanką, w której można się spodziewać zarówno italo disco, jak i techno czy elektro.

ultra

jay_cluss

Impreza jest darmowa dla uczestników poprzedzającego ją koncertu. Chętni na zabawę jedynie do selekcji Vunka muszą zapłacić 60 zł (I pula). Bilety dostępne są na stronie organizatora. Na supporcie Marcin Chumowicz, Eltron oraz Maceuki.

PANDORA Two Worlds

Muzyczny marzec zamyka wydarzenie, którego jeszcze nie było. Brzmienia house i klimat wizualny wyjęty wręcz z filmu Avatar? To już 31 marca w Pradze Centrum w towarzystwie specjalnie przygotowanych wizualizacji, z tanecznymi występami oraz fire show. Efekty będą dopełniane kolorystyką fluo i światłami UV. Mury klubu będą podzielone na dwa światy – podwodny oraz lądowy. W ramach inicjatywy wystąpią Chriss Jaxx, Pysh, PATKA oraz Adam Obrębski. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na Facebook’u.

silesia beats

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?