Purple Disco Machine i Kungs łączą siły! Oto “Substitution”, ich kandydatura na hit tego lata

Po paśmie indywidualnych sukcesów, artyści prezentują kolaborację która może podbić parkiety, radiostacje i serca fanów disco.

kalendarz

Brzmienia disco są wciąż w modzie i nic nie wskazuje by miało się to wkrótce zmienić. Duży wpływ na to ma chociażby Purple Disco Machine. Remiksy dla największych współczesnych gwiazd oraz pokaźna solowa dyskografia uczyniła go w zeszłym roku między innymi najlepiej sprzedającym się artystą na Beatport. Mało? Niemiecki producent zdobył niedawno również statuetkę Grammy oraz wydał kolaborację z legendarnym Cerrone.

Innym motorem napędowym brzmień nu-disco jest w ostatnim czasie Kungs. Francuz zasłynął zwłaszcza numerem “Never Going Home”. Po nim przyszedł czas na pełen album w tych klimatach –Club Azur”, który zrecenzowaliśmy na naszych łamach. Oczywistym więc było, że obaj panowie powinni kiedyś połączyć swoje siły.

emuze.me

Połączenie dla miłośników disco

Panowie informowali niedawno o pracy nad kawałkiem na swoich mediach społecznościowych. Nie upłynęło dużo czasu i już mamy owoc francusko-niemieckiej współpracy zatytułowany “Substitution”. Wspólny numer nie może rozczarować fanów artystów, albowiem znakomicie słychać w nim połączenie obu styli. Otrzymujemy inspiracje italo-disco, funkową linię basową, old-schoolowe riffy i chwytliwy wokal – czyli to, o co w tej muzyce chodzi. W utworze wykorzystano sample kawałka Alphaville – “Big In Japan” z 1984 roku. Kungs i Purple Disco Machine wystąpili również w teledysku do wspólnego numeru. Koniecznie sprawdźcie “Substitution” poniżej!

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?