kontakt

Najbliższe dni i tygodnie zapowiadają się jako naprawdę mocne, jeśli chodzi o polskie EDMowe premiery. Szczególną uwagę powinny zwrócić międzynarodowe collaby – w ostatnich dniach pisaliśmy chociażby o zbliżających się kooperacjach Guy Arthura i Juliana Jordana, a także duetu Melo.Kids i Fedde le Granda. Jednakże to nie koniec mocnych wieści dla fanów rodzimych twórców muzyki elektronicznej.

Ci, którzy zapoznali się z naszym najnowszym rankingiem polskiego EDMu na Spotify, wiedzą już o czymś wspólnym na linii DNFFafaq. Więcej informacji miało się pojawić na dniach – jednakże nie spodziewaliśmy się, że tak wiele będzie wiadomo już teraz.

Kilka dni temu organizatorzy MDL Beast Fest, o którym przeczytacie pod tym linkiem, ogłosili otwarcie własnego labelu. Celem MDL Beast Records jest pokazywanie szerszej publice artystów, DJów i producentów reprezentujących świat arabski. W planach jest chociażby wydanie w kwietniu kompilacji pod nazwą “Soundstorm vol. 1” – w jej skład mają wejść utwory lokalnych talentów, ale także między innymi takich twórców, jak Salvatore Ganacci czy Afrojack.

Pierwszym przystankiem na drodze do opublikowania tego wydawnictwa jest, a jakże, pierwszy release saudyjskiego labelu. Według wieści, które mogliście już przeczytać w notkach prasowych kilka dni temu, odpowiada za niego R3HAB. Jednakże pod utworem zatytułowanym “Ringtone” podpisani są również – tak, zgadliście – DNF oraz Fafaq.

Utwór osadzony w klimatach tech house’owych ukaże się już w najbliższy piątek, 26 lutego. Na social mediach całej trójki pojawił się właśnie krótki teaser tego utworu – znajdziecie go poniżej.

kontakt