kontakt

Ostatnie tygodnie R3HAB może zaliczyć do udanych. Pierwsze dwa piątki marca przyniosły bowiem dwa konkretne wydania. Najpierw światło dzienne ujrzało “Shooting Darts”, collab z Dimitri Vegas & Like Mike, a tydzień później – “Love We Lost” z Arminem van Buurenem. Ten drugi utwór został zresztą niedawno zremiksowany przez Skytecha, dobrego kumpla Fadila.

R3HAB odświeża klasyk RNB

Na kolejny singiel holendersko-marokańskiego DJa i producenta trzeba było poczekać do kwietnia. Tym razem jednak otrzymaliśmy zdecydowanie bardziej radiową propozycję, niż te poprzednie. Najnowsza propozycja nosi tytuł “My Pony” i jest osadzona w pop-dance’owym klimacie. Sam utwór to odświeżenie klasyka RNB o tytule “Pony”, który w 1996 roku wylansował Ginuwine.

Sam twórca singla zwraca uwagę na to, jak bardzo “My Pony” różni się od pozostałych jego produkcji.

Nieustannie eksperymentuję z różnymi stylami i dźwiękami. „My Pony” jest nieco bardziej basowy i spokojny niż mój dotychczasowy dorobek, ale jestem bardzo zadowolony z różnorodności, którą wprowadza do mojego katalogu. Ten numer powstał już jakiś czas temu i cieszę się, że w końcu mogę się nim podzielić. Jestem pewien, że „My Pony” z miejsca poprawi wszystkim nastrój. Nie mogę się doczekać, kiedy zagram ją na żywo.

Premiera podczas koncertu w Polsce

Długo na zagranie live tego utworu Fadil czekać nie będzie musiał. W dniu premiery “My Pony” odbędzie się jego koncert w warszawskiej Progresji. Dzień później R3HAB wystąpi we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Bilety na obydwa wydarzenia dostępne są pod tym linkiem.

Najnowszy singiel R3HAB’a możecie sprawdzić poniżej. Warto!

kontakt